3. Altın Ege Ödülleri, Rolpar Grup ana sponsorluğunda gerçekleşti
  1. Anasayfa
  2. Yaşam

3. Altın Ege Ödülleri, Rolpar Grup ana sponsorluğunda gerçekleşti

Rolpar Grup ana sponsorluğunda bu yıl 3.‘sü düzenlenen Altın Ege Ödülleri; İzmir’in en iyilerini görkemli bir gecede buluşturdu.

İş, sanat, spor ve cemiyet dünyasının önemli isimlerinin buluştuğu onur ve başarı ödüllerinin takdim edildiği gecenin ana sponsoru Rolpar Grup oldu. Özge Ulusoy’un sunumu ile taçlanan ödül gecesinde birçok önemli isim ve marka ödül aldı. Ödül töreni adeta yıldızlar geçidine sahne oldu. Ece Gürsel’in baş manken olarak katıldığı defile de ilgiyle izlendi.  

Tepekule Kongre Merkezi’nde gerçekleşen Altın Ege Ödülleri, Türkiye’nin incisi İzmir’e değer katarken ülkemize değer katan isimleri de tek çatı altında toplamayı başardı. Bu kıymetli gecede hizmet verdiği farklı sektörlerde ekonomiye ve istihdam sağlayan firmalar, ödüllerin sahibi oldu.

Gecede Rolpar Grup’ta İzmir’e değer katan marka ödülünü aldı. Geceye Rolpar Grup kurucuları Erol ve Birol Özdoğan’da katıldı. 

 

MUHTEŞEM GECENİN ANA SPONSORU ROLPAR GRUP

 

Altın Ege Ödülleri’nin ana sponsoru olan Rolpar Grup, inşaat ve otomotiv sektöründe hizmet veriyor. 2007 yılında otomotiv, 2020 yılında ise inşaat sektörüne hızlı bir giriş yapan Rolpar Grup, ekonomiye katkı sağlayan İzmir’in köklü firmaları arasında yer alıyor. Geçmişi 1973 yılına kadar dayanan bir aile şirketi olan Rolpar, 2007 yılında İzmir’de oto elektrik, aksesuar ve yedek parça çeşitleri satışı üzerine hizmet vermeye başladı. Erol Özdoğan ve Birol Özdoğan liderliğinde kurulan grup şirketlerinden Rolpar Otomotiv, 10.000 ürün çeşidi ile toptan satış ve ithalat yaparak sektörünün lider firma arasında yer alıyor. Oto aksesuar ve oto elektrik başta olmak üzere otomotiv sektöründe Ege Bölgesi’nde hizmet ve mal tedariği sunuyor.

Grup şirketlerinden Rolpar İnşaat, 2020 yılında kurulmasına rağmen yaptığı projelerle dikkat çekiyor. Firmanın ilk projesi olan Arma Villaları’nda yaşam çoktan başladı. 2. proje olan Konfor Villaları’nda ise Kasım ayında yaşam başlayacak. Çok yakında başlayacak Yeni villa projesi ise müstakil ve havuzlu villalardan oluşacak.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir