Adana Buz Lazer Epilasyon Uygulama Deneyimi
  1. Anasayfa
  2. Genel

Adana Buz Lazer Epilasyon Uygulama Deneyimi

Son yılların popüler Lazer Epilasyon tedavisi olan Buz Lazer, Adana Lazer Epilasyon merkezleri tarafından da kullanılmaktadır. Lazer Epilasyon Adana merkezleri güvenli ve konforlu olması nedeniyle Buz Lazer ‘i tercih ediyor.

Buz Lazer Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Buz Lazer sahip olduğu Ice Teknolojisi ile uygulama esnasında buz gibi soğuyan safir uçlu bir başlığa sahiptir. Bu uç cildi -3° C’ye kadar soğutarak serinletmektedir. Böylece ciltte yanık oluşma riskini ortadan kaldırmaktadır. Gelişmiş kompakt soğutma sistemi sayesinde epilasyon sırasında duyulan ağrı hissedilmemektedir. Bu nedenle Buz Lazer son derece konforlu bir uygulama olarak karşımıza çıkmaktadır. Yaz ayları dahil her mevsim uygulama yapılabilmesine imkan veren Buz Lazer kadın ve erkek herkes için epilasyonda etkili ve kalıcı sonuçlar vermektedir.

Patentli SHR teknolojisi sayesinde tedavi başlığı cilt üzerinde sürekli hareket ettirilmektedir. Kıllar çok yüksek dozda kademeli olarak ısıtılırken çevre dokular korunduğundan dolayı ağrı hissedilmemektedir.

Buz Lazer tedavi başlığı 2X1 cm tarama alanına sahiptir. Geniş tarama alanına sahip bu tedavi başlığı sayesinde Buz Lazer ile istenmeyen tüylerden kurtulmak çok daha kolay ve hızlı olmaktadır. Epilasyon seanslarının süresi diğer lazer tekniklerine göre yarı yarıya kısaltılmıştır. Bu nedenle de çokça tercih edilen Buz Lazer Adana lazer epilasyon uygulaması yapan kliniklerde tercih edilmektedir.

Bıyık Bölgesi Lazer Epilasyon

Yüz, kulak içi, burun içi, çene ve bıyık bölgesi gibi hassas ve ulaşılması zor alanlar için geliştirilmiş özel küçük safir uçlu başlık sayesinde bu bölgelerde uygulama yapmak çok pratiktir.

Genellikle kadınlarda bıyık bölgesinde kıllanma görülmezken hormonsal sorunlara duyarlı kıl köklerinin bulunduğu bir alan olması nedeniyle dudak üzerindeki tüyler kalınlaşarak kıl haline gelebilmektedir. Genetik nedenlerden ötürü ergenlik döneminden itibaren ya da kullanılan ilaçlar veya kozmetik ürünlerin yan etkisi nedeniyle de bu bölgede kıllanma oluşabilmektedir. Sürekli cımbız, ağda, tüy dökücü gibi yöntemlerle geçici çözüm üretmek kadınların en büyük uğraşı haline geldiğinden dolayı bu duruma ağrısız, kalıcı ve güvenli çözüm olarak Buz Lazer epilasyon karşımıza çıkmaktadır. Bu hassas bölgedeki kıllanma Buz Lazer ile kolaylıkla yok edilebilmektedir. Buz Lazer diode tabanlı bir lazer epilasyon sistemi olması sayesinde etkili sonuç alınabilmektedir. FDA onayına sahip Buz Lazer ile bıyık bölgesinde renk koyulaşması ve lekelenme olmadan uygulama yaptırmak mümkündür.  Etkili, güvenli ve kalıcı lazer epilasyon deneyimi için Buz Lazer markasını kullanan Adana lazer epilasyon merkezlerini tercih edebilirsiniz.

Buz Lazer Epilasyon Kaç Seans Sürer?
Buz Lazer Epilasyon Kaç Seans Sürer?

Buz Lazer Epilasyon Kaç Seans Sürmektedir?

Tüm vücutta bölgelerinde Buz Lazer uygulaması ortalama 8 seans önerilmektedir. Ergenlik bitimiyle birlikte her yaşta uygulanabilmektedir. Ancak seans sayısı, uygulama yaptıracak kişinin cilt rengi, kıl rengi, kıl sıklığı ve kıl kalınlığı gibi faktörlere bağlı olarak değişebilmektedir.

Bu nedenle her mevsim uygulama yaptırabilme seçeneğine sahipsiniz. Buz Lazer cihazları bulunan Adana lazer epilasyon merkezlerini https://www.buzlazer.com adresinden bulabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir