Aslan Burcu Erkeği Özellikleri
  1. Anasayfa
  2. Burçlar

Aslan Burcu Erkeği Özellikleri

Element: Ateş

Nitelik: Sabit

Gezegen: Güneş

Renk: Altın, turuncu

En sevdiği taş: Yakut

Uğurlu günü: Pazar

Değerli Taşı: Kuvars

Mottosu: Asla kaybetmem ya kazanırım ya öğrenirim

Enerjisi: Yang

Bedende temsil ettiği bölge: Kalp

Anlaştığı burçlar: Yay, Kova, Koç

Anlaşamadığı burçlar: Oğlak, Akrep, Yengeç

Aslan Burcu Erkeği Özellikleri Nelerdir?

Aslan Burcu Erkeği Özellikleri
Aslan Burcu Erkeği Özellikleri

Aslan erkeklerinin, fiziksel anlamda kadınlara çekici gelen özellikleri vardır. En çok saçları ile dikkatleri üzerine çeken aslan erkekleri, dolgun saçları ve güçlü duruşları ile dikkat çeker. Çoğunlukla orta boya sahip olan bu burcun erkeği orantılı yüz hatlarına sahiptir. Gözleri ve dudak yapıları oldukça düzgündür ve diş yapıları da oldukça düzgündür. Yemek yemeye bayıldıkları için kilolu yapıları olabilir. Genellikle en çok dikkat çeken bölgeleri yüzleridir ve giyim tarzları ise zevklidir.

Aslan burcu erkeği özellikleri arasında en belirgin olanı; çok sıcakkanlı ve sempatik olmalarıdır. Karşısındaki insan ile yakınlık kurma konusunda hiçbir sorun yaşamayan aslan burcu erkekleri, hiç kimseyi incitmez ve karşısındaki insana sert çıkışlar yapmamaya dikkat eder. Fakat sinirlendikleri zaman yıkıcı olabilirler.

Mantığı ile hareket eden aslan burcu erkeği, karşısına çıkan her sorunu mantık çerçevesinde çözer. Çok gururlu olan aslan erkeği her zaman çözüm odaklıdır. Partnerini her zaman nasıl mutlu edeceğini bilir. Enerjiklerdir ve bir ortamdaki herkesi eğlendirirler. Hareketli, sevecen ve mutludurlar. Ancak karşısındaki insana çok çabuk kırılabilirler. Hassas bir yapıları olan aslan burcu erkekleri kin tutmazlar.

En belirgin özelliklerinden bir diğeri ise liderlik konusunda tutumlarıdır. Karar veren ve yol gösterici olan her zaman bulundukları ortamı yönetir. Bu özellikleri sayesinde iş hayatında her zaman kendilerine kolayca yer bulurlar ve kariyer basamaklarında emin adımlar ile yükselirler. Bundan dolayı da zihinsel olarak da monotonluktan asla hoşlanmazlar.

Aslan burcu erkekleri hükmedicidir. Aldıkları kararların sorgulanmasından ve eleştirilmekten hiç ama hiç hoşlanmazlar. Aslan erkeğini karşınıza almanız iyi olmaz. Aslan burcu erkeği her zaman ön planda olmak ister ve ilgi odağı olmayı severler. Oldukça sert yapıları olsa da beklenmeyen durumlarda ılımlı davranarak sizi şaşırtabilirler. Sosyal olarak çok aktiftirler ve arkadaş çevresi çok geniştir. Sürekli farklı ortamlara ve mekanlara giren aslan burcu erkeği gezmeyi çok sever.

İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir