Balık Burcu Erkeği Özellikleri
  1. Anasayfa
  2. Burçlar

Balık Burcu Erkeği Özellikleri

Balık burcu erkeği genel özellikleri aşağıdaki şekildedir;

Element: Su

Nitelik: Değişken

Yönetici gezegen: Neptün (hayal gücünün), Jüpiter (şans ve ilerlemenin)

Renk: Leylak, mor, eflatun vesu yeşili

Gün: Perşembe

Uğurlu sayılar: 3 ve 9

Uğurlu taşlar: Akuamarin, Ay taşı, Ametist, Kuvars ve Pembe Kuvars

Olumlu özellikleri: Romantik, yardımsever, bilge, rahatlatıcı ve yaratıcı

Olumsuz özellikleri: Saflık, kendine acıma, gerçeklikten kopukluk, kendine zarar verme ve bağımlı

En sevdiği şeyler: Yalnız kalmak, uyumak, müzik dinlemek, şarkı söylemek, yazmak, aşık olmak, görsel medya, yüzmek, yürümek, burnunun dikine gitmek, içindeki karanlığı bastırmaya çalışmak ve ağlamak.

Sevmediği şeyler: Gerçeklik, kötü tasarım, gürültülü müzik, ruhsal ve fiziksel olarak kısıtlanma, ukalalık, her türlü gaddarlık, geçmişe takılıp kalmak, gün ışığı, derdini anlatamamak ve anlaşılamamak eleştirilmek, kale alınmamak

Güçlü yanları: Şefkatli, sanatçı ruhlu, sezgisel, nazik ve bilge

Zayıf yanları: Korkak, çabuk güvenen, hüzünlü olması, gerçeklikten uzak olması ve kendini feda etmesi

Balık Burcu Erkeği Özellikleri

Oldukça romantik olan balık burcu erkeği özellikleri arasında en dikkat çekeni, empati gücünün çok yüksek olmasıdır. Karşılıklı sevgi ve sadakate dayalı bir ilişki arıyorsanız, balık erkeği tam size göre.

Balık erkekleri kolay kolay aşık olmazlar. Onlar çok romantiktir ve aşık oldukları zaman tamamen bir ilişki içinde olmak isterler. Balık erkeğinin güvenini kazandıktan sonra size karşı çok cömert, sevecen ve sadık olacaktır. Bütün endişe ve sıkıntılarınızı gidermek adına elinden gelen her şeyi yapacaktır.

Genellikle çok hayalperest oldukları için fantezi maceralardan hoşlandıkları söylenebilir. Balık burcu erkekleri her zaman hayal kurarlar ve bazen hayallerinin içinde yaşarlar. Zamanlarının çoğunu hayal kurarak geçirirler. Balık erkeği genellikle hayalleri nedeniyle çok yaratıcı beyinlere sahiptir. Yaratıcılığı ve yenilikçi fikirleri onları kariyerinde başarılı olmasını sağlar.

Şefkatli, hayalperest ve yardımsever Balık erkeği, partnerinin ihtiyaçlarını karşılamaktan hoşlanır. Sessiz ve mütevazı Balık erkeği yatak odasında tutku doludur. Fantezi ve rol oynamayı sever. Balık burcu erkeği şehvetli, şaşırtıcı ve baştan çıkarıcıdır. Sezgilerinin ve istekliliğinin, balık erkeğinin yoğun cinsel tatmin sağlama konusunda Kazanova benzeri bir yeteneğe sahip olduğu anlamına geldiğini çıkarabilirsiniz.

Balık burcu erkekleri, etraflarındaki diğer kişilerin görüşlerine kolayca kapılır ve bu kalıplara düşmemeye çalışır. Toplumun erkeklerden belirli beklentileri vardır ve balık erkeği bu beklentilerden kaçmak için esnekliğini ve uyarlanabilirliğini kullanır.

Balık burcu erkekleri uyum sağlamaya ve yapmaları gerekeni yapmaya alışkın olsalar da tamamen kendilerinden vazgeçmezler. Ama bazen, ne yazık ki rolünde kaybolmuş hissederler ve artık gerçeğin ne olduğunu bilemezler. Gerçek bir balık burcu erkeği, sevgisini seks yoluyla ifade etmekte zorlanabilir ve bazen bunu partnerinin arzuları hakkında gerçek bir izlenime sahip olmadan yapmayı seçer. Yine de bir erkek olarak, romantik aşk ve kadınlara yönelik aşkı tanımlayan cinsel ilişkilerinin her birinde duygu bulabilir.

İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir