Başak Burcu Kadını ve Erkeği Özellikleri
  1. Anasayfa
  2. Burçlar

Başak Burcu Kadını ve Erkeği Özellikleri

Başak burcu kadını ve erkeği özellikleri başlığı altında, dikkat çeken çıkışlarıyla bilinen başak insanlarının özelliklerine yer verdik. Ateş elementine sahip olan Başak burcu özellikleri arasında kavrama yetenekleri, yaptıkları işte onları başarıya ulaştıran niteliklerden biri olarak öne çıkmaktadır.

Renkleri eflatun, günleri Perşembe olan Başak burçları ikizler, koç ve aslan burçları ile iyi anlaşırlarken, yengeç ve oğlak burçları ile fazla anlaşamayabilirler. Başak burcu uğurlu sayısı ise 3’tür.

Başak Kadını ve Erkeği Özellikleri Nelerdir?

Başak burcu özellikleri arasında, kavrama yönünden çok başarılı olduklarından her işte, özellikle ciddi işlerinde ve felsefe alanında başarılıdırlar. Başak burcunu bu nedenle tanımlayan kelime ‘görüyorum’ olur. Oldukça iyimser olan burçlar arasında yer alan Başak burçları geçmiş yaşantılarından ders çıkarırlar.

Özgürlüklerine çok düşkündürler. Yaşamları herhangi bir şekilde kısıtlandığında, altüst olurlar. Hiç düşünmeden riske girerler. Yeniliğe olan merakları ile bilinirler. Araştırmayı, yeni şeyler keşfetmekten zevk alırlar. Eğer Başak burcu bir konudan sıkılıyorsa, çok yorulmuştur.

Fiziksel olarak Başak burçları, uzun ve ince bir bedene sahiptirler. Saçlar, kahverengi; pembe tenleri vardır. İyimser yüzlere sahiptirler. Gülümsemeleri çok çekici ve parlaktır. Giyinişleri çok sıra dışı olduğundan kolayca fark edilirler. Çocuksu tavırları içinde kalıp, asla büyümezler.

Başak Burcu Kadını Özellikleri

Kültürlü bir kişiliğe sahip olan Başak burcu kadını, bu özelliği sayesinde her ortamda kolayca dikkat çekmektedirler. Çok neşeli olan Başak kadınları karşısındaki insana da neşe verirler. Bu yüzden çok sevilen bir burçtur. Rahatlıklarından ödün vermezler.

Kıvrak zekaya ve etkileyici esprilere sahiptir. Hoş sohbetleri sayesinde karşısındaki insan ondan sıkılmaz, onunla konuşmak için can atarlar. İleri görüşlü olan Başak burcu kadını her daim aklını ve mantığını ön planda tutar. Sevdiklerini kıskanmaları da tıpkı erkeklerde olduğu gibi, başak burcu kadını özellikleri arasındadır.

Başak Burcu Erkeği Özellikleri

Başak burcu erkeği kapalı alanda kalmak istemez. Sürekli gezmek yürüyüş yapmak gibi çeşitli aktiviteler de bulunurlar. Arkadaşları için gerektiğinde her şeyi yapabilirler, onların her zaman destekçisi ve çok iyi dostudurlar. Araştırmacı ve düşünen bir ruha sahiptirler. Bilgili, beyefendi ve kibar kişiliğe sahiptirler.

Kibar, düşünceli ve zarif olmaları, başak burcu erkeği özellikleri arasında son derece belirgindir. Hep bu şekilde yaşamak isterler. İyimser, sıcakkanlıdırlar. Spor yapmayı severler. Ve daima atletik görünürler. Başak burcu erkeği parasını sevdikleriyle harcamayı sever. Sevdikleri yanındaysa paranın hiçbir önemi yoktur. İnsanlar tarafından sevilen erkektir.

Başak Burcuna Alınabilecek Hediyeler

Hediye konusunda tercihleri, daha çok teknolojik ve sıra dışı şeylerdir. Ancak nezaket gereği alınacak hediyeyi yadırgama gibi bir durumları da söz konusu değildir.

Zevklerine uygun işlevsel hediyeleri daha çok sevmeleri, bu anlamda başak burcu kadını ve erkeği özellikleri arasında yer alır.

İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir