Bulutistan ve Univera’dan Veriye Kesintisiz Erişimde Dijital Köprü
  1. Anasayfa
  2. Haberler

Bulutistan ve Univera’dan Veriye Kesintisiz Erişimde Dijital Köprü

Türkiye’nin ilk ve lider yerel bulut sağlayıcı firması Bulutistan, satış, lojistik ve servis konularında dijital dönüşüm yazılımları geliştiren Univera ile iş birliği başlatıyor. Dijital dönüşüm stratejisine sahip şirketlerin veriye erişimi, iki şirket sayesinde kesintisiz olarak sağlanacak.

 

Dijitalleşme iş dünyası için artık olmazsa olmaz ve veri odaklı dijitalleşme ise güçlü altyapılar kadar uzman ve güçlü iş ortaklıkları gerektiriyor. Dijitalleşme stratejileri kapsamında çok sayıda şirket yazılım ve donanım başta olmak üzere çeşitli ürün ve servisleri uzman şirketlerden temin ediyor.

 

Dijital dönüşümün en önemli yapı taşlarından olan bulut çözümleri ise bu süreçte şirketleri verimlilik açısından ayrı bir noktaya taşıyor. Türkiye’nin ilk ve lider yerel bulut sağlayıcı firması Bulutistan ve Univera iş birliği de dijital dönüşümü odağına alan şirketlerin veri ulaşılabilirliğini kesintisiz ve sürdürülebilir biçimde sağlamak hedefiyle hayat buldu. Kendi alanında uzman iki şirketin veriye kesintisiz erişim için kurduğu dijital köprü, teknoloji tedariğinde güven ve uzmanlığı yansıtacak.

 

Bulutistan Kurucu Ortağı ve CEO’su Begim Başlıgil konuya ilişkin, “Bulutistan her ne kadar yüzünü global pazarlara dönse de Türkiye içindeki yüzde 50’yi aşan pazar payı kapsamındaki liderliğini perçinlemek için güçlü iş ortaklıklarıyla yoluna devam ediyor. Yenilikçi yaklaşımı ve ARGE gücüyle sektörümüzde önemli bir yeri olan Univera ile “kesintisiz hizmet, kesintisiz veri erişimi” mottosuyla hedef odaklı ve global standartlardaki çözümleri en hızlı şekilde sağlamaktan ötürü çok mutluyuz” dedi. 

 

Bulutistan ile iş ortaklığıyla müşterilerine güçlü bir dijitalleşme kası kazandıracaklarını ifade eden Univera Genel Müdürü Merthan Kaleli , “Başarı ve kaliteli hizmet vizyonuyla tanınan iki teknoloji şirketi olarak, bulut bilişim ve etrafında kurgulanacak çok sayıda yeni iş modeli için iş dünyasında bir farkındalık yaratmayı hedefleyeceğiz. Ticari değer yaratırken hız ve kalite konusunda örnek projelere imza atacağız. Bunu sağlarken de ilk yıl sonunda iş hacmimizi en az iki katına çıkacağını öngörüyoruz” dedi.  

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir