Carousel AVM Beauty Talks Söyleşilerinde ünlü isimleri ağrıladı
  1. Anasayfa
  2. Yaşam

Carousel AVM Beauty Talks Söyleşilerinde ünlü isimleri ağrıladı

Carousel AVM Beauty Talks Söyleşilerinde ünlü isimleri ağrıladı. Talks söyleşileri Carousel AVM’de devam ediyor. Anne olmaya hazırlanan Survivor yarışmacısı Melisa Emirbayer, ünlülerin güzellik koçu Aylin Çetinkaya ve başarılı influencer Sebile Ölmez, güzellik editörü Yağmur Kalyoncu’nun moderatörlüğünde Carousel Sahne’de takipçileriyle buluştu.

“Yeniden Keşfet” mottosuyla misafirlerini ağırlayan Carousel AVM, Beauty Talks etkinliklerine ev sahipliği yapmayı sürdürüyor. Yaşama değer katan moda, güzellik ve bakım sırlarının alanında uzman isimlerle konuşulduğu Beauty Talks söyleşileri 2 gün boyunca ilgiyle takip edildi.

Güzellik editörü Yağmur Kalyoncu, konukları güzellik koçu Aylin Çetinkaya ve Survivor yarışmacısı Melisa Emirbayer ile birlikte güzellik ve bakım trendlerini Carousel Sahne’de takipçileriyle paylaştı. Yoğun ilginin yaşandığı söyleşide bakım ve estetik konuları masaya yatırıldı. Ünlü fenomen Sebile Ölmez’in konuk olduğu söyleşide ise fark yaratan makyaj trendleri ve makyaj malzemesi seçiminde dikkat edilmesi gerekenler konuşuldu. Sebile Ölmez ayrıca popüler bakım ritüellerini de misafirlerle paylaştı.

İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir