Cilve Nasıl Yapılır? 
  1. Anasayfa
  2. Aşk & Cinsellik

Cilve Nasıl Yapılır? 

Her erkek cilveli bir kadından hoşlanır ve her kadın partnerinin en çok hoşlandığı kadın olmayı arzu eder. Bundan dolayı da partnerinize cilve yapmanız çok önemli bir konudur. Çünkü partnerinizin sizin ile her zaman ilgilenmesini sağlayabilir, size olan sevgisinin asla kül olmasına izin vermeyebilir ve ilişkinizin ilk günkü heyecan ile devam etmesini sağlayabilirsiniz. Tabii bunu yapabilmek için öncelikle cilve nasıl yapılır? Sorusunun cevabını bilmeniz gerekiyor. Partnerinize cilve yaparak onu şaşırtmayı ilişkinizin ilk günkü kadar heyecanlı olmasını istiyorsanız yazımızın devamını okuyabilirsiniz. 

Kadınsılığınızı Ön Plana Çıkaran Davranışlar Sergileyin 

Feminenliği vurgulama eylemi de cilve yapmanın yollarından biridir. Bunu yapmak içinde ilk önce bakımıza özen göstermeniz gerekiyor. Çünkü bakımlı olmayan bir kadın ne kadar feminen görünürse görünsün ve ne kadar cilveli olursa olsun erkekleri etkilemeyi pek başaramaz. Bu yüzden de iyi giyimli, iyi huylu olmak ve kadınsılığı vurgulamak, partnerinize cilve yapmanın en başarılı yollarından bir tanesi olacaktır. 

Gözleriniz Cilve Yapmak için En Güçlü Araçtır 

Cilve Nasıl Yapılır? 
Cilve Nasıl Yapılır?

Bir kadının cilve yapmak için kullanacağı en önemli araç elbette gözleri ve bakışlarıdır. Doğru bir şekilde bakma ve partnerinize gözleriniz ile cilve yapabilmek için doğru bakmayı öğrenmeniz gerekiyor. Hatta partnerinizin sağ tarafına geçerek, onun beklemediği bir anda karşı konulmaz bir gülümseme eşliğinde derin ve anlamlı bakışlar atarak kendinize yeniden aşık edebilirsiniz. 

Sözcüklerin Gücünü Kullanın 

Elbette cilve yapmanın en temel unsurlarından biri konuşmadır, ancak her kelime bir erkek üzerinde aynı etkiye sahip değildir, bu nedenle partnerinize cilve yapacağınız zaman uygun kelimeleri seçmeniz çok önemlidir. Örneğin size özel anları hatırlatan sözler erkekler üzerinde sihirli etkiler bırakabilir ancak bu kelimeleri kullanırken ses tonunuzun çekici olup olmadığına da dikkat etmeyi unutmamalısınız. 

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir