Erkekleri Kendinize Çekmenizi Sağlayan Davranışlar 
  1. Anasayfa
  2. Aşk & Cinsellik

Erkekleri Kendinize Çekmenizi Sağlayan Davranışlar 

Her erkeğin ideal tipi ve tercihleri farklıdır. Fakat dış görünüşün dışında da erkekleri çıldırtan ve bütün dikkatini size vermesini sağlayan birtakım davranışlar bulunuyor. Peki, erkekleri kendinize çekmenizi sağlayan davranışlar nelerdir? Yazımızın devamını okuyarak bu konuda bilgi sahibi olabilirsiniz. 

Erkekleri Etkilemenin Yolları 

Erkekleri Kendinize Çekmenizi Sağlayan Davranışlar 
Erkekleri Kendinize Çekmenizi Sağlayan Davranışlar

Kendinize Güvenin 

Erkeklerin zeki kadınlardan hoşlanmadığına inanılsa da aslında erkeklerin kadınlarda değer verdiği ilk şey özgüven, zekâ ve kendi ayakları üzerinde durabilme yeteneğidir. Bir erkeği etkilemek istiyorsanız şöyle düşünün; erkek olsaydın olmayan ve sizsiz neredeyse hiçbir şey yapamayan bir kadın olsaydı ne yapardınız? Bu yüzden her zaman için kendinize güvenin. 

Esprilerine Gülün 

Tuhaftır ama erkekler esprilerine gülen kadınları oldukça önemserler. Mizah anlayışı güçlü olan kadınlar her zaman erkeklerin dikkatini çeker. 

Ona Değer Verdiğinizi Hissettirin 

Bir erkeğe “sen çok özel ve değerli bir insansın” gibi hissettiren bir kadın adeta baş tacı edilir. Herkesin değerli olduğunu hissetmesi gerekir. Genelde kadınlar bu duygunun kendilerine ait olduğunu düşünürler ve erkeklerden sadece kendilerini değerli hissettirecek şeyler yapmalarını beklerler. Kadınlar erkekleri değerli hissettirebiliyorsa, erkekler de kadınlara sonsuz sevgi ve ilgi gösterebilir. Kendini çekici ve arzu edilir hisseden bir erkek, ona bu duyguları yaşatan kadına çekilir. 

Pozitif Olun 

Hiçbir erkek devamı mızmızlanıp her şeyde bir kusur bulan kızlardan hoşlanmaz. Olumlu, çevresinden keyif alan ve gülümseyen kızlar her zaman daha fazla kabul görür. 

Konuşurken Gözlerinin İçine Bakın 

Bir erkeği etkilemenin en önemli yollarından biri konuşurken gözlerinin içine bakmaktır. Erkekler için bu çok önemlidir. Bu, ona değer verdiğinizi ve önemsediğinizi ve ondan saklayacak hiçbir şeyimiz olmadığını hissettirecektir. 

Bağımsız Olun 

Erkekler kendi işiniz olduğunda buna bayılır. Bu, yapışkan veya birbirine bağımlı olmayan, güçlü, kendi kendine yeterli bir kadın olduğunuz anlamına gelir. Çok meşgulseniz ve sadece onunla buluşmak için zaman ayırıyorsanız bu erkeğin çok hoşuna gidecektir ve egosunu destekleyecektir. 

Saçlarınızı Kısa Kestirmeyin 

Erkekler bir kadının kısa saçlı olmasından hoşlanmazlar. Onlar için saç uzunluğu kadının çekiciliğini arttırır. 

Olduğunuz Gibi Davranın 

Karşınızdaki erkeğe sevimli ve şirin görünmek için hoşlanmadığınız şeyleri yapmayın. Mesele buluştuğunuz zaman yemek yiyeceksiniz diyelim, sırf onun gözüne girip şirin görünmek için o seviyor diye onun sevdiği yemeklerden yemeyin. 

Onu Dinleyin 

Erkekler dinlenilmeye bayılır. Onu dinlemeniz bir afrodizyak gibidir. Beden dili aracılığıyla etkileşimi gösterebilirsiniz. Parlayan göz teması ve büzülmüş dudaklar, oraya ulaşmanın en kesin yoludur. Eğilin, gülümseyin ve gözlerinizi kaçırmayın, yoksa sıkıldığınızı düşünebilirler. 

Sürekli Ona Koşmayın 

Her aradığında koşmayın. Mümkünse sizi aradığında, ara sıra telefona cevap vermeyin, “Şu an meşgulüm.” ve “Bugün buluşacak vaktim yok.” gibi kelimeleri abartmadan kullanmaktan çekinmeyin. Bu davranış onun size daha çok çekilmesini sağlayacaktır ve unutmayın, kaçan kovalanır. 

Nazik Olun 

Nezaket her zaman arzu edilen bir özelliktir. Herkes iyi kalpli birini arar ve erkekler nazik kadınlara daha çok çekilir. 

İlk Hareketleri Siz Yapın 

Bu, bazı kadınlar için korkutucu görünebilir, ancak bir kez yaptığınızda, erkeklerin hissedebileceği yepyeni bir güven ve güçlenme düzeyinin kilidini açar. Gülümseyerek, eğilerek ve ona ilk öpücüğü vererek kontrolü ele alın. 

İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir