Erkekleri Tahrik Eden Kadın Davranışları 
  1. Anasayfa
  2. Aşk & Cinsellik

Erkekleri Tahrik Eden Kadın Davranışları 

Kadınların bilerek ya da bilmeyerek yaptığı pek çok davranış erkekleri baştan çıkarmaya yetiyor. Partnerinizi hareketlerinizle etkilemek ve biraz eğlenmek isterseniz neler yapabileceğinizi yazımızda anlatacağız. Erkekleri tahrik eden kadın davranışları neler diye merak ediyorsanız yazımızı okumaya devam edebilirsiniz. 

Erkekleri Baştan Çıkaran Davranışlar 

Erkekleri Tahrik Eden kadın Davranışları 
Erkekleri Tahrik Eden kadın Davranışları

Üzerlerini çıkarmaları 

Erkekler için dayanılmaz olan ve onları çıldırtan şeylerden biri kadının yavaş yavaş soyunmasıdır. Özellikle üstlerini yavaş yavaş ve seksi hareketlerle çıkartan kadınlar erkekleri tahmin edemeyeceğiniz kadar çok etkiliyor. 

Her zaman şık olmak 

İşten geldikten sonra hemen soyunmamak, şık kıyafetleriniz ile evin içinde dolanmanız erkeğinizi etkileyecektir. Üstünüzde gömleğiniz varsa gömleğinizin birkaç düğmesini de açabilirsiniz… 

Ufak jestler 

Sıcak bir geceden önce ona bir ikram vermeye ne dersiniz? Yatakta sizi beklerken, en sevdiği içkiden bir bardakla içeri girmeyi deneyin. İnanılmaz bir şekilde bu davranış, erkekleri filmlerdeki romantik sahnelere yaklaştırıyor. 

Duşta eşlik etmek 

Partneriniz duş alırken hiç beklemediği anda içeri girin ve onunla birlikte duş alın. Erkeğinizin saçını masaj yaparak yıkmanız onu baştan çıkarmaya yetecektir. 

Egzersiz yapmanız 

Erkekler spordan ve antrenmandan çıkan terli kadınları sever. 

Seks sırasında gülmek 

Nedense seksi çok ciddiye almayan ve yatakta eğlenen kadınlar erkekler için çekicidir. Bu yüzden bu özel anınızda gülümseyerek onu tahrik etmeye devam edebilirsiniz. 

Onu beslemeniz 

Yemek yerken, televizyon izlerken, oyun oynarken erkeğinizin ağzına ufak lokmalar ikram etmeniz bir hayli hoşuna gidecektir. 

Maç Seyretmek 

Erkeklerin hoşuna giden şeylerden biri kadınların maç izleyip, maçın heyecanını yaşamasıdır. 

Dudak ısırmak 

Sohbet sırasında hafif bir şekilde dudaklarını ısıran kadınlar erkeklerin akıllarını baştan almak için en basit davranışlardan biridir. Hareketinizi fark eden erkek, dudaklarınızı düşünmeden edemeyecek. 

Konuşurken temas etmek 

Bir sohbetin ortasında zaman zaman omuzlarına, kollarına dokunmak dikkatini üzerinize toplayacaktır. 

Derin bakışlar 

Erkekler kadınların anlamlı ve derin bakışlarından oldukça etkilenmektedir. Sanki ruhunu görüyormuş gibi anlamlı ve uzun bakışlar atarak erkeğinizi tahrik edebilirsiniz. 

Topuklu ayakkabılarla yürümek 

Kadınların topuklu ayakkabılarla zemin üzerinde tak tak yürümeleri erkeleri serseme çevirebiliyor.  

Saçlarını savurmak 

Bağlı saçı açmak ve kafayı sallayarak saçları savurmak erkeklerin donup sizi izlemesini sağlayacak bir harekettir. Hele ki saçınızı savurarak omuzunun üstünden erkeğinize bir bakış atmanız erkeğinizi oldukça etkileyecektir. 

İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir