Fahriye Evcen Nasıl Zayıfladı?
  1. Anasayfa
  2. Diyet

Fahriye Evcen Nasıl Zayıfladı?

Fahriye Evcen nasıl zayıfladı? Sorusu en çok merak edilen konulardan bir tanesi. Güzel oyuncu kuşkusuz son dönemlerin en çok konuşulan aktrislerinden biri. Oynadığı film ve dizilerde ve kilo verme yolculuğunda adından sıkça söz ettirmiştir. Doğum kilosunu hızla kaybeden güzel oyuncu, fırsat buldukça bunu tamamen doğal bir şekilde elde ettiğini belirtiyor. Kilo verme ipuçlarını küçük bir çevreyle paylaşan sevilen oyuncu, doğum yaptıktan sonra tam 12 kilo vermiş ve kısa sürede eski görünümüne kavuşmuştu. Hamileliği boyunca aldığı kilolarla dikkatleri üzerine çeken başarılı oyuncu Fahriye Evcen, kilosu ile ilgili eleştirilere kısa zamanda zayıflayarak yanıt vermiştir. 

Fahriye Evcen Kilolarından Nasıl Kurtuldu? 

Fahriye Evcen Nasıl Zayıfladı?
Fahriye Evcen Nasıl Zayıfladı?

Ünlü oyuncu Fahriye Evcen’in hamilelik döneminde aldığı fazla kiloları kısa sürede nasıl verdiği hayranlarının merak konusu haline geldi. Hayranları, nasıl kilo verdiğini merak eden güzel oyuncuyu yakından takip ediyor ve sevilen oyuncudan heyecanla açıklama bekliyor. Hayranların merakını gidermek için hamileliği rahatlıkla atlatan Evcen, beklenen özel diyetiyle ilgili bir açıklama yaptı. Başarılı oyuncu, büyüklerinin sözünü dinlediğini ve büyükanne diyeti adını verdiği yöntemi uyguladığını açıkladı. 

Güzel oyuncu, merakla beklenen diyetinin detaylarını paylaşarak, bu süreçteki en önemli faktörün sabır olduğunu söyledi. Hızlı kilo vermek için şok diyetlerinden uzak durarak ve tamamen doğal beslenerek kilo verdiğini söyleyen Fahriye Evcen, geleneksel yöntemlerle ideal kilosuna ulaşmayı başardığını ve diyetini bol su içerek desteklediğini belirtti. Geleneksel zayıflama yöntemlerinde bulgur tüketmenin öneminden bahseden güzel oyuncu, bulgurun emzirme döneminde anne sütünü de artırdığını belirtti. Bol bol bulgur yiyen oyuncu, metabolizmayı hızlandırarak kilo verme sürecini devam ettirmek için hoşaf da tüketti. 

Geleneksel zayıflama yöntemlerinin önemini her fırsatta vurgulayan Fahriye Evcen, tatlı krizini nasıl atlattığını anlattı. Kadınların tatlı sevgisini de göz önünde bulunduran güzel oyuncu Fahriye Evcen, konuya açıklık getirerek tatlı krizini kuru meyve ile aştığını söyledi. Canı tatlı çektiğinde hurma, kuru kayısı ve incir yiyerek bu isteğini gideren başarılı oyuncu, her zaman sağlıklı yaklaşımı öneriyor. Fahriye Evcen, hurma, kuru kayısı ve incir ile birlikte ceviz ve badem tüketerek tokluğu artırdığını ve bol su içmeyi ihmal etmediğini söylüyor. 

İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir