Göğüs Nasıl Büyür? Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri 
  1. Anasayfa
  2. Güzellik

Göğüs Nasıl Büyür? Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri 

Küçük göğüslerinden rahatsız olan kişiler göğüs nasıl büyür? Doğal göğüs büyütme yöntemleri nelerdir? Diye araştırmalar yapmaktadır. Bazı kadınlar göğüsleri istediklerinden daha küçük olduğu için sosyal hayatlarında güvensiz olabilirler. Bu soruna en güvenilir ve pratik çözüm plastik cerrahidir. Ancak daha dolgun göğüslere sahip olmak isteyen ancak anestezi ve ameliyattan korkan kişiler doğal göğüs büyütme yöntemlerini tercih etmektedirler. Yazımızda doğal göğüs büyütme yöntemlerini bulabilir ve bu yöntemleri uygulayarak göğüslerinizi büyütebilirsiniz. 

Göğüs Büyütme Yöntemleri 

Göğüs Nasıl Büyür? Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri 
Göğüs Nasıl Büyür? Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri

Sütyenler Göğüs Büyütmede Kurtarıcınız Olabilir 

Doğal göğüs büyütme için çeşitli tedaviler vardır. Bu yöntemlerden bazıları uzun süreli kalıcı sonuçlar sağlarken bazıları ise geçici ancak etkili ve hızlı sonuçlar vermektedir. Küçük göğüslerinden rahatsız olan kişiler; anında etki gösteren ve pratik olan sütyen ve göğüs kontörü gibi illüzyonları tercih ederek rahatsızlıklarının üstesinden gelebilirler. Bu yöntemleri kullanarak ameliyatsız, ilaçsız veya efor sarf etmeden anında daha büyük göğüslere sahip olmak mümkündür. Bilinen en yaygın geçici göğüs büyütme yanılsaması doğru sütyen kullanmaktır. Dolgulu bir sütyen, dekolte giysiler giyildiğinde istenen göğüs boyutunu anında sağlayabilirken, iç çamaşırı veya mayoda kendi bedeninizden bir beden küçük bir kup bedeni tercih etmek de göğüslerinizi daha büyük gösterebilir. Bu yöntemler meme şekillendirme ile desteklendiğinde çok çarpıcı sonuçlar alınabilir. 

Egzersiz Yaparak Göğüslerinizi Büyütebilirsiniz 

Günlük egzersiz göğüs kaslarını geliştirdiği için göğüs büyümesi için etkilidir. Şınav çekmekte zorlanıyorsanız, duvar şınav veya bench press gibi göğüs egzersizleri göğüs kaslarınızı çalıştırabilir ve göğüslerinizi şekillendirebilir. Düzenli egzersizin göğüsler ve tüm vücut üzerinde olumlu etkisi vardır. 

Göğüs Büyütmede Etkili Yöntem: Masaj 

Meme dokusunu masajla uyarmak hem bu dokuların esneklik kazanmasına yardımcı olabilir hem de etkili bir şekilde daha diri memelere kavuşmada yardımcı olabilir. Göğüs masajı için uçucu yağlar kullanabilirsiniz. Cilde iyi gelen badem yağı da bu yağlardan biridir. Badem yağını elinizde 2-3 dakika ısıtıp dairesel hareketlerle göğsünüze ve çevresine uygulayabilirsiniz. Zaman ilerledikçe, düzenli masajın etkilerini görebilirsiniz. 

Çemenotu Göğüslerinizin Büyümesinde Yardımcınız Olabilir 

Çemenotunun östrojen ve progesteron üretimini arttırdığı ve böylece göğüs büyütme etkileri olduğu söyleniyor. Sadece çemenotu yiyerek büyük göğüslere sahip olmak kesinleşmiş bir yöntem değildir ama dilerseniz deneyebilirsiniz. 

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir