Hangi Şampuan Saç Uzatır?
  1. Ana Sayfa
  2. Saç Bakımı

Hangi Şampuan Saç Uzatır?

Saça uygulanan boya, balyaj, perma gibi kimyasal içerikli ya da ısı kaynaklı olan şekillendiriciler, zaman geçtikçe saçın yıpranmasına ve beraberinde uzama hızının yavaşlamasına neden olabilir. Böyle durumlarda ise ek olarak bazı takviyeler ya da değişimler gerekir. Hangi şampuan saç uzatır? Eğer saçlarınızdaki kırıklardan veya saçlarınızın uzamama sorunundan şikayetçiyseniz listemizdeki şampuanlara bir göz atabilirsiniz.

Her geçen gün gelişmekte olan formülleriyle saçların oldukça kısa bir sürede uzamasını sağlayan bu şampuanlar, bunun yanında kırık ve hacimsiz bir hale gelen saçlardan kurtulmanın en kısa yoludur.

Hangi şampuan saç uzatır? Saç uzatmak için etkili şampuanlar hangileri?

Hangi Şampuan Saç Uzatır?
Hangi Şampuan Saç Uzatır?

OGX – Biotin & Collagen şampuan

İçeriğinde Vitamin B7, kolajen, biotin ve hidrolize buğday proteinleri içeren bu şampuan saç uzatma konusunda ilk sırada yer alıyor. İndirim dönemlerini yakalayabilirseniz size 1 yıl yetecek miktarda uygun bir fiyata alma şansınız olabilir. Gerçek anlamda etki eden, düzenli kullanımda fark yaratan bir ürün.

 Urban Care – Biotin & Caffeine

İçeriğinde biotin ve kafein bulunduran bu şampuan hem saçlarınız hem de saç deriniz için faydalı bir üründür. Saç uzatma hızını arttırmasıyla birlikte saç köklerinin de güçlenmesine ve yardım ediyor. Buna ek olarak saç dökülmesine de engel olan bir şampuan arıyorsanız bu seri size yardımcı olabilir.

 Isana Coffein

Kafein maddesinin saç derisini uyardığı yıllardır bilinmekte. Ancak uzmanlar sadece bununla kalmayıp uzamaya da etki ettiğini söylüyor. Saç uzatmasını hızlandırdığı ortaya çıkınca birçok saç bakım ürününde yerini alan bu madde, Isana markasının da dikkatinden kaçmamıştır. Saç uzatmak için Isana Coffein şampuanını tercih edebilirsiniz.

 Liquid Keratin

Liquid Keratin şampuan piyasada hair botox adı kullanılarak satılan bir set. İçinde bulunan sıvı keratinin etkisiyle saçlarınızı kısa sürede hem fazlasıyla dolgun ve hacimli bir şekle sokuyor hem de hızlı uzayan sağlıklı bir forma kavuşturmayı hedefliyor. Her kadın dolgun ve hacimli saçlar olsun ister. Bu şampuan bunu vadediyor. Bu yüzden de pek kadının tercihidir.

 Karestase – Densifique

Saç üzerinde mükemmel bir esneklik etkisi oluşturan bu şampuan ile hem saçınıza hacim kazandırıp hem de kısa süre içinde saçınızın uzamasına katkı sağlayabilirsiniz. Hem dolgunluk hem de uzatma etkili bir şampuan arayışındaysanız, bu şampuanı deneyimleyebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap