Kova Burcu Erkeği Özellikleri 
  1. Anasayfa
  2. Burçlar

Kova Burcu Erkeği Özellikleri 

Kova burcu erkeği özellikleri; 

Grup: Hava-erkeksi-sabit, pozitif 

Yönetici Gezegen: Satürn ve Uranüs 

Renk: Koyu mavi, gece mavisi ve yeşil 

Uğurlu Taşı: Yeşim 

Şanslı Sayı: 4 

Şanslı Gün: Pazar 

Karşıt Burç: Aslan 

Şehirler: Hamburg, Buenos Aires ve Salszburg 

Metal: Alüminyum 

Çiçekler: Kardelen Çiçeği 

Ağaçlar: Armut, ayva ve şeftali 

Kova burcu erkeği özellikleri arasında en belirgin olanı; doğuştan gelen yaratıcılığıdır. Bu özelliğinden dolayı sık sık müzelere, sanat galerilerine ya da zanaat şovlarına giderler ve onları her an bir yardım etkinliğinde görebilirsiniz.  

Bir kova burcu erkeğini tanımak genellikle zor değildir. Yeni insanlar ile tanışmayı severler ve büyük olasılıkla sizi yeni bir macera olarak göreceklerdir. Kova erkekleri karşısındaki insanı iyice analiz etmeye bayılırlar.  

Kova erkeği ile ilişkiniz varsa, onun sıkılmasına asla izin vermeyin. Ara sıra macera ve keşiflerle bir süre onu ateşte tutmanız gerekir. Buna ek olarak, ihtiyacı olduğunda ona kişisel alan ve özgürlük verin. Bunu yapmazsanız, sıkışmış hissedebilir ve bir sonraki potansiyel aşk hayatına geçebilir. 

Herhangi bir konu kova erkeği ile tartışmaya dönüşebilir. Kova erkeği ile birlikteyseniz, bunu kendinize sık sık hatırlatın. İlişki uyumluluğu söz konusu olduğunda, anlaşmazlık genellikle sağlıklıdır. Kova burcu erkeği, anlaşmazlık konusunda uzmandır, kahvaltıdan önce aynı konuda birden fazla görüşe sahiptir. Bu neden ile ilişkiniz kesinlikle zihinsel sağlık sınırları içinde olmalıdır. Entelektüel mücadele sona erdiğinde, kova burcu erkeği yeni ortaklar için başka yerlerde arayacaktır. 

Kova erkekleri aşık olduklarında kendilerini nasıl ifade edeceklerini bilemezler. Bir yandan tam olarak ne kadar heyecan verici ve inanılmaz olduğunu göstermek ister, ancak diğer yandan nasıl hissettiğini ifade etmekte zorlanır. Geleneksel olarak Satürn tarafından yönetilen bu özellik, bazen kova burcu erkeğinin ne kadar uyuşuk olduğunun yanlış anlaşılmasına yol açabilir. Aşkı ifade etmenin bir yolunu bulmak için kova erkeği, bazen onun için zor bir iş olabilen içsel bir güvenlik ve güven duygusu geliştirmelidir. Duygularına güveniyorsa, derinlere inmesi ve gereksiz olumsuzluklardan ve gerçek aşka karşı biraz karanlık bir tutumdan kaçınması gerekir. 

Kova erkeğiyle birlikte olmak zor olabilir. İrade gücü çok olduğu için kolay kolay incinmez, ancak kendisine saygı duyulmadığını hissettiğinde, karşısındakini aşağılamak yerine dürüstçe incitebilir. Çoğunlukla, koşulsuz güvenebileceğiniz tarza bir adam olan kova burcu, çoğu zaman onu ulaşılmaz, sinir bozucu ve genel ilişki eksikliğini uyandıran bir dizi işaret taşır. 

İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir