Makyaj temizlemenin püf noktaları
  1. Anasayfa
  2. Makyaj

Makyaj temizlemenin püf noktaları

Cilde sürülen makyaj temizleme malzemelerinin, makyaj için kullanılan ürünler kadar dikkatli seçilmesi gerektiğini belirten ünlü isimlerin makyözü Marina Iskhakova, “Çünkü cildinize uygun ürünler, uzun vadede yüzünüzde oluşacak cilt kusurlarını önler. Doğru makyaj temizleyicisini bulan kişiler, korkmadan makyaj yapabilir. Çünkü ne tür makyaj yaparsa yapsın, işi bitince o makyajı kolayca çıkarabileceğini bilir. Bu nedenle doğru tavsiyeler almak ve doğru temizlik ürünleri kullanmak gerekir” dedi. Ünlü makyöz Marina Iskhakova makyaj temizlemenin püf noktaları konusuna değindi.

Makyaj temizlemenin püf noktaları. “Ürünü kullanmış olanların yorumları değerlendirilmeli”

Birçok cilt bakım ürününde olduğu gibi, makyaj temizleme ürünleri önerileri hakkında da tecrübelerin önemine dikkati çeken Marina Iskhakova, “Herhangi bir ürünün başka kullanıcılar tarafından kullanılması, sizin için de avantaj sağlar. Çünkü ürünü tecrübe eden kişilerin verdiği geri bildirimler sayesinde, o ürün hakkında detaylı bilgi edinmiş olursunuz. Kadınlar kulübü üzerinden yapacağınız hızlı bir araştırma size, kendi cildinize uygun makyaj temizleme malzemeleri hakkında yol gösterir” dedi.

Temizleme suyu, pamuk ve diğerleri

Makyajı çıkarmak için özel olarak üretilen makyaj temizleme suyu, makyaj temizliğinin olmazsa olmazı olduğunu söyleyen Marina Iskhakova “Ciltteki makyajın yüzde 90’ını bu ürün ile çıkarabilirsiniz. Diskler halinde üretilen özel makyaj temizleme pamuğu sayesinde, makyaj temizleme suyu ile birlikte makyajı yüzünüzden kolayca çıkarabilirsiniz. Bu işlemlerden sonra mutlaka bir yüz yıkama jeli veya köpüğü ile yüzü yıkamayı tavsiye ediyorum. Bol su ve yüz temizleyicisi ile cildinizdeki derinlemesine temizliği hissedebilirsiniz” diye konuştu.

Kaynak: HHA

İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir