Rüyada Makyaj Yapmak Nedir?
  1. Anasayfa
  2. Rüya Tabirleri

Rüyada Makyaj Yapmak Nedir?

Rüya uykunun görsel ve işitsel halidir diyebiliriz. Rüyalar birçok şekilde yorumlanabilir. Rüya tabiri kitaplardan, dini rüya yorumcularından, astronomi ile ilgilenen bilim insanlarından gördüğümüz rüyaların yorumlanması isteriz. İnsanlar ve hayvanlar rüya görmektedirler. Bilim insanları hayvanların da uyku esnasında beyin dalgalarının olduğunu keşfetmiştir. Yani rüya sadece insanlara özgü değildir. Kadınların en sevdiği uğraşların başında gelen makyaj, rüyalarda da karşınıza çıkabilir. Peki, rüyada makyaj yapmak nedir? Nasıl yorumlanır?

Rüyada Makyaj Yapmak Nasıl Yorumlanır?

Bu tarz rüyaları kişinin ruh haline göre yorumlamak mümkün olabilir. Rüya yorumları yapan kişiler bu rüyayı hem iyi hem de kötü şekilde yorumlamışlardır. Rüyada makyaj yapmak kişinin erkek veya kadın olmasına bağlı olarak değişik biçimlerde yorumlanmaktadır. Kadınların makyaj yaptığını görmek iyiye işaret olarak kabul edilebilir. Erkek makyaj yaptığını görür ise kötü rüya olarak kabul edilmektedir. Hayra işaret değildir.

Rüyada Kadının Makyaj Yapması

Rüyada makyaj yaptığını gören kişinin aşk hayatında gelişmeler olabilir. Bu aşk macerasının da kolayca etkisinden kurtulamayacaktır. Hatta bazı yorumcular bu rüyayı kişinin aşk hayatında kıskançlık olacağı şeklinde yorum yapmaktadırlar.

Rüyada kadının makyaj yapması bazı durumlarda rüya sahibinin kandırılacağına işaret etmektedir. Rüyayı gören kadın yaşayacağı aldatmacaları, kötü insanları fark edecek ve buna çözüm bulacaktır. Hayırlı haberler alacağına işarettir. Rüyada makyaj yapmak nedir sorusunun genel anlamda

Rüyada Erkeğin Makyaj Yapması

Erkeklerin ise kötü insanlarla karşılaşacağına yorumlanabilmektedir. Rüyada başkasına makyaj yaptığını gören kişi ailevi darlıkları, sorunları son bulacaktır. Aile bağları güçlenir birlik beraberlik oluşmasına yorumlanır. Rüyada makyaj görmek rüya sahibinin sırlar sakladığına, hatalarını ört bas etmeye çalıştığına yorumlanır. Rüyada makyaj yapan kişiyi tanımıyorsanız, kişinin kim olduğunu hatırlamıyorsanız dolandırılacağınıza işaret etmektedir. Rüyada göz makyajı yapılıyorsa kişi sevineceği haberler alabilir. Maddi açıdan kazancınız artış olabileceği yorumlanıyor.

Rüyada makyaj sildiğini gören kişi uğradığı iftiralardan arınmasına işarettir. İşlediği hataların telafisi olacaktır. Hayırlısı ile ev veya iş yeri değiştirmeye yorumlanabilir. Makam olarak yükseleceğine işarettir. Eğer makyajını silen kadın evlenmemiş ise yakında mutlu bir izdivaç gerçekleşecektir. Evli ise çocuk doğuracağını temsil eder. Evinin bolluğu artar. Rüyada makyajını temizlemek, makyaj yapmak ayna karşısında oluyorsa geçmişle yüzleşmeye gerek olduğu yorumlanır.

 

İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir