Yengeç Burcu Erkeği Özellikleri 
  1. Anasayfa
  2. Burçlar

Yengeç Burcu Erkeği Özellikleri 

Yengeç burcu erkeği özellikleri; 

Grup: Su, negatif ve dişi 

Yönetici Gezegeni: Ay 

Zodyak Elementi: Su 

Enerjisi: Yang 

Renk: Gri, gümüş ve eflatun 

Uğurlu Taşı: İnci ve Aventurin 

Şanslı Sayısı: 2 

Sevdiği Renk: Beyaz 

Şanslı Günü: Pazartesi 

Karşıt Burç: Oğlak 

Şehirleri: Amsterdam, Milano, Manchester, Stockholm ve İstanbul 

Metal: Gümüş 

Çiçekleri: Nilüfer, beyaz gül ve zambak 

Ağaçlar: Defne ve köknar 

Hayat Mottosu: Her şeyi kendi başıma hallederim 

Yengeç erkeğinin tutkulu, değişken ve heyecanlı duygusal gücü ve kırılganlığı birçok insanı çekici ve benzersiz bir şekilde seksi yapar. Derin sevgi, öz bakım ve şefkatli sözlerle tanınan yengeç erkeği, sevdikleri için ne olursa olsun her şeyi yapacaktır. 

Sezgisel ve şefkatli olan yengeç erkeği, genellikle eşlerini nasıl rahat ve güvende hissettireceklerini bilirler. Sevgi dolu, kibar, samimi ve anlayışlı olsa da nazik değildir ve genellikle nasıl hissettiğinizi ve sizi en iyi nasıl hissettireceğini duygusal olarak bilir. 

Yengeç burcu erkeği fiziksel olarak çekici değildir. Genellikle ince dudaklar, yuvarlak yüzler, çıkıntılı çeneler ve pürüzsüz cilt ile tanınırlar. Yengeç erkeğinin ten rengi kumral veya beyaz olabilir. Kalın ve parlak saçları vardır. Saçlarına her zaman özen gösterirler. Saçlarına şekil vermeden dışarı adım dahi atmazlar. Geniş ve güçlü omuzları olan yengeç erkekleri hızlı yürümezler. 

Yengeç burcu erkeği özellikleri arasında, görünüşlerine çok fazla önem vermesi bulunmaktadır. Çok ilgili ve temiz insanlardır. Özel bir giyim tarzları vardır ve kimseyi taklit etmezler. Yengeç erkeği kombinlerini her zaman kendisi yapar. Yengeç erkeği, farklı kıyafetleri vücutlarına göre uyumlu bir şekilde kombinleyebilir. Nadir de olsa, birlikte olduğu kişinin kıyafet hakkında fikrini alabilir. 

Yengeç burcu erkeğinin en önemli özelliği sadakatidir. Yengeç erkeği ilk başta iletişim kurması zor biri olsa da bir kez partnerine açıldığı zaman hayatlarının geri kalanında sadakatlerinden vazgeçmezler. Ancak, tam güvenini kazanmak zor olduğu için bir yengeç burcu erkeğinin sizinle hemen bağlantı kurmasını beklemeyin. 

Sezgi, yengeç burcu erkeği için çok önemlidir. Her zaman sezgisine mantığa güvenir. Bunun nedeni yoğun duygusal durumu ve diğer insanların ruh halindeki değişiklikleri kolayca görebilmesidir. Yengeç erkeği sezgilerine göre kararlar verir ve bu nedenle yalandan asla hoşlanmaz. Yani bir yengeç erkeğine yalan söylemek istiyorsanız, onun yalanın arkasındaki gerçeği görebileceğini düşünmelisiniz. 

Genel özellikleri itibariyle yengeç burcu erkeği oldukça efendi, nazik ve centilmen bir yapıya sahiptir. İnsanlar ile nasıl anlaşacağını, nasıl iletişim kuracağını ve nasıl konuşulacağını, nerede ve nasıl davranacağını bilir. Sözleri ve uyumu ile partnerini etkiler, ona göre hareket eder ve anlaşmaya çalışır. 

Yengeçler aşırı davranmazlar. Çoğunlukla oturaklı ve sakin insanlardır. Olumlu bir bakış açısına sahiptirler. Yaşıtlarına göre daha sakin ve olgun davranırlar. Yaklaşımları her zaman olumludur. Genellikle kendi duyguları tarafından yönlendirilir ve çok hassastırlar. Yengeç burcu erkeğinin saygıya ve sevgiye olan güveni tamdır. İnsanlara saygı duyar ve kendisine saygı duyulmasını ister. 

İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir