Yılların Eskitemediği Nicole Kidman ve Güzellik Sırları
  1. Anasayfa
  2. Güzellik

Yılların Eskitemediği Nicole Kidman ve Güzellik Sırları

Yaşlansa bile yaşlanmayan kadınlara güzellik sırları Nicole Kidman’dan geliyor…

Yılların eskitemediği Nicole Kidman ve güzellik sırları hem ünlü yıldızın hayranları hem de çoğu kadının merak ettiği bir konudur. Yaşına rağmen genç görünümü ile hayranlık uyandıran Nicole Kidman, ünlü bir Hollywood yıldızı olarak tanınmaktadır.

Fiziksel özelliklerine bakarsak sanatçı oldukça açık bir tene sahiptir. Yüzünde var olan çiller güzelliğine güzellik katıyor. Tüm vücudunu yoğun güneş ışınlarından koruyarak güzelliğini garanti eden bir yıldızdır. Ünlü yıldız Nicole Kidman’ın güzellik sırları sizlere ilham kaynağı olabilir. Aynı zamanda güzel görünmenin genetik bir yanı olduğunu da belirtmekte fayda var. İşte, ünlü yıldızın güzellik sırlarından birkaç tanesi…

Ünlü Yıldız Nicole Kidman ve Güzellik Sırları

Basit Bir Makyaj

Abartıdan uzak, daha sade bir makyaj uygulamak cildi yormaz. Bunun yanı sıra soft bir makyaj yüz güzelliğini ortaya çıkarır. Kalın tabakalarda uygulanan makyaj cildi yorar ve yıpratır. Dolayısı ile sade bir makyaj cildi hem dinlendirir hem de cildin yenilenmesini sağlar. Bu yüzden Nicole Kidman sade makyaj modellerini seviyor ve uyguluyor. Özellikle parfümleri kendisi tasarlarken değerli yağlar kullanıyor.

Cilt Bakımı

Nicole Kidman, cilt bakımı için güneş koruması yüksek bakım uygulamaları yapıyor. Cilt bakımında güneşin zararlı ışınlarından korunmak ve retinol içeren kremleri kullandığını belirtmek isteriz. Ayrıca Nicole Kidman’ın güzellik sırrı, yatmadan önce makyajını temizlemesidir.

Meditasyon

Kidman, stresten uzak durmak için düzenli olarak meditasyon yapıyor. Her saat başı 20 dakikalık meditasyon kürleri uyguluyor. Bu sayede stresin hem kendisinde hem de cilt üzerindeki etkisinden uzak duruyor.

Beslenme

Güzellik için en önemli unsur doğru beslenmektir. Peki, Nicole Kidman nasıl besleniyor? C vitamini odaklı besinler tüketiyor. Cilt güzelliği için C vitamini oldukça önemlidir. Ayrıca sigara içmediği için sağlıklı beslendiğini kendisi de ifade ediyor. Sabahları güne badem sütü ve pirinç şiş ile başladığını belirtti. Daha sonra Matcha çayı ile kahve içmeyi tercih ediyor.

Nicole Kidman’ın Diğer Güzellik Sırları

Nicole Kidman, geçtiğimiz yıllarda botoks yaptırdı ve pişman oldu. Bunun için bir süre telefondan uzak durduğu gözlerden kaçmadı. Teknoloji ile vakit geçirmek yerine meditasyon yapmayı tercih ediyor. Bu sayede hem fiziksel hem de ruhsal güzellik elde diyor. Aynı zamanda Nicole Kidman güzellik sırları arasında kullandığı güneş kremi SPF 100 Neutrogena Ultra Sheer Dry Touch kullandığını belirtmek isteriz.

 

 

İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir