S’Clinic’e İzmir’e değer katan marka ödülü
  1. Anasayfa
  2. Haberler

S’Clinic’e İzmir’e değer katan marka ödülü

S'Clinic Wellness & Beauty Center, İzmir’e değer katan marka ödülünün sahibi oldu. Üçüncüsü düzenlenen Altın Ege Ödülleri’nde sanat, iş ve cemiyet hayatının ünlü isimleri ödüllerini aldı. Saç ve ciltte etkili ve kalıcı çözümler sunan S’Clinic yatırımcı ortağı Hasan Tanrıkulu, ödüle layık görüldükleri için çok mutlu olduklarını, S’Clinic olarak her zaman daha iyi hizmet verebilmek için çalıştıklarını ifade etti. 

S'Clinic Wellness & Beauty Center, bilimsel yöntemlerle, kişiye özel çözümleriyle, en yeni teknolojilerle hizmet veriyor. S’Clinic, saç ve ciltte Türkiye’nin tercih edilen kurumları arasında yer alıyor.  

S’Clinic yatırımcı ortağı Hasan Tanrıkulu, “Saç ve ciltte etkisi kanıtlanmış, bilimsel çözümler sunan S’Clinic, saç çoğaltma işlemini kişiye özel protokolle uyguluyoruz. Merkezimiz, saç ve cilt danışmanlığı vizyonuyla, 2012 yılında eczacı koordinatörlüğünde kuruldu. Bilgi birikimi yüksek, yenilikçi çözümler üreten, işine büyük özen gösteren uzmanlarımızla bugüne kadar 30.000’den fazla başarılı uygulama gerçekleştirdik. S’Clinic; bilimsel ve etkisi kanıtlanmış çözümler sunan bir saç ve cilt sağlığı merkezidir. Formülasyonu geliştiren kurucu ortağımız ve uzmanlarımız ile birlikte saç çoğaltma işlemini kişiye özel bir protokol halinde uyguluyoruz. “

 

BİLİMSEL YÖNTEMLER, EN YENİ TEKNOLOJİLER

“Kişiye özel çözümlerle, saç ve cilt konularında öncülüğü hedefleyen S’Clinic ailesi olarak, sağlıklı güzelliğin insan yaşamına değer kattığına inanıyoruz. Bugün saç ve cilt danışmanlığı yapıyor, Biyolojik Büyüme Faktörü ile Saç Çoğaltma, Innofacial ile Cilt Yenileme alanlarında hizmet veriyoruz. “98 memnuniyet, 98 tavsiye” başarısıyla, bilimsel yöntemlerle ve en yeni teknolojilerle danışanlarımıza hayat dolu bir güzellik sunmak bize mutluluk veriyor.”

 

SAÇ ÇOĞALTMA UYGULAMASI

Saç çoğaltma uygulaması hakkında bilgi veren Tanrıkulu, “Uyguladığımız saç çoğaltma protokolü; biyolojik kök hücre yöntemiyle elde edilen saç büyüme faktörleri içeren ve S’Clinic’ler için özel olarak formüle edilen serumun saç köklerine uygulanması işlemidir. Serum tamamen fizyolojiktir. Saç köklerine uygulanan saç büyüme faktörleri, saç köklerini canlandırıp saçların yeniden çıkmasını sağlar. İşlem sırasında ağrı, kanama morluk oluşmaz. Sonuçları kişiden kişiye değişebilmektedir. On beş günde bir yapılan seanslar, on beş ila yirmi dakika sürer. İşlemin yapıldığı dışarıdan belli olmaz. Uygulamadan sonra işinize, randevunuza dönebilirsiniz. 

Toplam tedavi süresi 6 aydır. Önce, varsa dökülmeniz durur, mevcut saçlarınız güçlenir.  Altı ve yedinci seanstan sonra yeni saçlarınız çıkmaya başlar. Kalıcılığı ne kadardır? Çıkan saçların kalıcılığı, dökülme nedenine göre değişir. Genetik dökülmelerde mevcut saçı koruyor, güçlendiriyor ve çoğaltabiliyoruz. Ancak genetik dökülme otuz beşli yaşlara kadar devam ettiğinden ara ara bu veya benzeri uygulamalarla mevcudun koruması gerekir. Hem yeni hem de mevcut saçları korumak danışanın elindedir. Özellikle mevsimsel dökülme dönemlerinde saçı vitamin, sprey gibi ürünlerle destekleyip, bakım amaçlı iki veya üç seans uygulama yaptırmak saçların en çok döküldüğü dönemleri, en az kayıpla atlatmayı sağlar.”dedi.

 

INNOFACİAL CİLT YENİLEME

S Clinic’teki bir diğer uygulama hakkında bilgi veren Hasan Tanrıkulu,  Innofacial günümüzdeki en gelişmiş, lazersiz cilt bakım ve yenileme sistemidir. Temizleme, peeling, antioksidan ve nemlendirme işlemlerini birlikte yapar. İyileşme süresine ihtiyaç duymadan arınmış, nemli ve daha sağlıklı bir cilde sahip olursunuz. Innofacial ile yapılan bakım cildi arındırır, yatıştırır ve nemlendirir. İnvaziv değildir. Tahriş etmez” 

 

“Ayrıca S’Clinic’in bilimsel bakış açısıyla, eczacı koordinatörlüğünde formüle edilen, temiz içerik standartlarına bağlı kalarak ürettiğimiz kendimize ait ürünlerimiz de mevcut. Bunların başında S’Hair isimli çok sayıda büyüme faktörü içeren dökülme karşıtı şampuan, S’Collagen isimli kolajen, S’D3 isimli d vitamini ve saçla ilgili birçok ev destek ürünümüz yer almaktadır.”

 

“S’Clinic markası şu an Türkiye’de 12 şube ile hizmet vermektedir. Ancak çok yakında başta Miami ve Dubai olmak üzere dünyada birçok ülkede hizmet verecek olmanın gururunu ve heyecanını yaşıyoruz.” şeklinde konuştu.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir