Erkeklerin Sevişirken Duymak İstediği Sözler
  1. Anasayfa
  2. Aşk & Cinsellik
Trendlerdeki Yazı

Erkeklerin Sevişirken Duymak İstediği Sözler

Cinsel ilişki sırasında partnerler birbirilerini yalnızca vücut hareketleriyle değil, söylediği sözlerle de tahrik edebilir. Normal hayatta yer bulamayan bazı kelimeler yatak odanızda baskın rol oynayabilir. Sevişirken söylenecek doğru sözler, erkeği tahrik ederek hazzın artmasını sağlayabilir. Bu konuda önemli birkaç nokta daha var; o da hayallere kapılmak, gerçeklikten uzak durmak, yanlış anlaşılmaktan korkmamak ve bu konudaki şüpheleri gidermektir. Peki, erkeklerin sevişirken duymak istediği sözler nelerdir? Bu sözler gerçekten işe yarıyor! Deneme ve uygulama kısmı sizde…

Erkekleri Baştan Çıkaran Sözler
Erkekleri Baştan Çıkaran Sözler

Seni arzuluyorum

“Tüm gün seni düşündüm, her an seni arzuluyorum.” ve “Seni çok seviyorum” gibi sözcükler erkeklerin içinde bir yerleri harekete geçirecek ve o an sizinle olsalar bile sizi daha fazla arzulamaya başlayacaklar. Böylelikle sevişmeniz unutamayacağınız bir ana dönüşecek. 

Seninim-Bana sahip ol-Bana istediğini yapabilirsin 

Bu tarz cümleler, kadınlar tarafından sevişme sırasında söylendiğinde, hemen hemen tüm erkekleri tahrik eder ve uyarır. Bu sözlerin söylenmesi bir erkeğin sahiplenme duygusuna ilham verir ve daha güçlü hissetmesini sağlar. Başka bir deyişle, “daha erkeksi” hissederek sizi bu konuda tatmin etmek için bütün benliğini size verir. Sonuç olarak erkeklerin geneli bu sözlere büyük bir coşkuyla tepki verir ve sahiplenici duyguları öne çıkar.  

Daha Hızlı Devam Et

Erkeklerin Sevişirken Duymak İstediği Sözler
Erkeklerin Sevişirken Duymak İstediği Sözler

Ondan durmamasını ve daha hızlı bir şekilde devam etmesini istemeniz, erkeği gaza getirecek ve sizi memnun etmek için daha çok uğraşacaktır. Ona kendini harika olduğunu hissettireceğiz sözler sayesinde erkeğin performansı artacaktır. İyi bir seks istiyorsanız erkeğinizi biraz pohpohlamaktan ve egosunu okşamaktan! kaçınmamalısınız. 

Tüm Gün Bu Anı Bekledim

Sizi tatlı tatlı öperken ve ellerini vücudunuzda gezdirirken, kulağına tüm gün bu anı beklediğinizi söyleyerek erkeğinizi delirtebilirsiniz. İnanın ki istendiğini ve beklendiğini bilmek onu bambaşka bir erkek yapacak ve tüm benliği ile sizi bu anı beklediğiniz için pişman etmemek için tüm becerisini kullanacaktır.

Beni Her Zaman Memnun Ediyorsun, Çok İyisin 

Sevişme sırasında bu durumdan memnuniyetinizi dile getirmeniz ve onu övmeniz erkeğinizin kendine olan güvenini arttıracaktır. Belki de içinde gizlediği, hiç bilmediğiniz özelliklerini ortaya çıkartarak sevişmenizi daha özel ve zevkli kılacaktır. Bundan dolayı, erkeğinizi övmekten kaçınmayın ve her zaman andan aldığınız hazzı belirtin. 

Güçlü Kolların ve Fiziğin Beni Çıldırtıyor 

Erkeklerin Sevişirken Duymak İstediği Sözler
Erkeklerin Sevişirken Duymak İstediği Sözler

Kadınların hoşuna giden şeylerin başında fiziklerinin ve güzelliklerinin övülmesi gelmektedir. Sanmayın ki erkekler için durum tam tersi!

Ellerinizi vücudunda gezdirirken onun fiziğini övebilir ve kaslarına öpücükler kondurabilirsiniz. Bu sevgilinizi oldukça gururlandıracak ve tahrik edecektir. 

Teninin Kokusuna Bayılıyorum 

Sevişme sırasında boynunu koklayarak kokusunun güzelliğinden ve kokusunun sizi kendinizden geçirdiğinden bahsederseniz, erkeğiniz sizi başka dünyalara götürecektir. Hem koklama duyusu hem de güzel sözler, erkeğinizi baştan çıkarmak için yeterli olacaktır. 

Bugün Tamamen İtaatkâr Olacağım

Erkekler hükmetmeyi ve çoğunlukla fanteziler denemeyi severler. Fanteziler konusunda çok sert çizgileriniz yoksa kendinizi tamamen ona bırakmanız ve ne isterse yapmanız erkeğinizi memnun edeceği için, sizden başkasını düşünemeyecek ve her seferinde sizinle olmak için inanılmaz bir istek duyacaktır.

Daha Hızlı ve Daha Derine 

Erkekler herhangi bir nedenle cinsel aktivite sırasında geri çekilmekten hoşlanmayabilir. Ona devam etmesini, asla durmamasını ve cinsel güvenini artırarak performansını olumlu yönde etkilemesini sağlayabilirsiniz. Uyarılma seviyelerinin daha hızlı yükseltilmesi ve hazzı doğal bir şekilde yansıtmanın da erkek cinsel performansına katkı sağladığı ileri sürülmektedir. 

Kararında Argo (Kirli) Konuşmak 

Kararında Argo (Kirli) Konuşmak 
Kararında Argo (Kirli) Konuşmak

Sevişme esnasında argo kelimeler kullanmak erkeğinizi şaşırtarak onu tahrik edebilir. Özellikle sizden böyle şeyler beklemediği için bu onu delirtecek ve sizinle sevişmek için daha istekli olacaktır. Ayarını kaçırmadan partnerinizi kulağına kirli! ve yönlendirici sert cümleler söyleyebilirsiniz. 

Penisi ile İlgili Övgü Dolu Sözler 

Her erkek cinsel organı konusunda endişeler yaşamaktadır. Fakat bu durumu tersine çevirmek tamamen kadının elindedir. Erkeğinizin cinsel organı ile ilgili güzel sözler söylemeniz hatta bütün erkelerin duymaktan memnun olacağı büyüklüğü ile ilgili övgü dolu sözler söylemeniz erkeğin güvenini arttırarak seksin daha iyi ilerlemesine yardımcı olacaktır. 

Sık Sık Adını Söylemek 

Bir erkeğe adıyla hitap etmek, arzusunu uyandırmaya yardımcı olur. Bir erkeğin seks yaparken en çok duymaktan hoşlandığı şey adıdır. Partnerini tahrik etmek isteyen bir kadın gözlerini kapatıp adını söylediğinde ve onunla seks yapmanın heyecan verici bir deneyim olduğunu söylediğinde, cinsellikle ilgili zevk ve arzuyu harekete geçirerek duygusal dürtülerin artmasına yardımcı olur. 

Sevişme Sonrası  

Seksten sonra erkeğinizi terk etmeyin. Kendine gelmesini bekleyin. Kolunu, bileğini ya da göğsünü veya boynunu öperek kendinizi onunla çok daha iyi hissettiğinizi söyleyin. Erkekler kadınların kahramanları olmak ister; buna izin verin. Ten uyumunuzun mükemmel olduğu, onunlayken zamanın durduğunu ve kendinizi çok mutlu hissettiğinizi dile getirin. Partnerinizi takdir edin ve onu övmeye devam edin.  

İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir