Erkekler Yatakta Neye Dayanamaz? 
  1. Anasayfa
  2. Aşk & Cinsellik
Trendlerdeki Yazı

Erkekler Yatakta Neye Dayanamaz? 

Çiftlerin birbirilerine en yakın olduğu hem ruhsal hem de bedenen bütünleştiği anlardan biri hiç şüphesiz sevişme anlarıdır. Cinsel ilişki sırasında erkeğin tutkusunuz, isteğini ve iştahını arttırmak için kadınların yapabileceği pek çok taktik bulunmaktadır. Erkekleri baştan çıkaran etki yollardan biri hiç şüphesiz seks sırasında sınırların ötesine gitmektir. Peki, erkekler yatakta neye dayanamaz? Hazırlamış olduğumuz yazımızı okuyarak erkeğinizi yatakta baştan çıkarabilirsiniz. 

Cinsel İlişki Sırasında Erkeği Baştan Çıkartan Taktikler 

Erkekler Yatakta Neye Dayanamaz? 
Erkekler Yatakta Neye Dayanamaz?

Oral seks 

Oral seks hem erkekler hem de kadınlar için heyecan verici bir cinsel deneyimdir. Penisi dil ile uyarmak, erotizmde ve hazda doruk noktalara ulaşmayı sağlayan alternatiflerden biridir. Göz temasını sürdürmek ve ellerinizi aktif olarak kullanmak, oral seksin cazip bir deneyime dönüşmesinde önemli bir rol oynar. 

Baskın bir rol üstlenmek 

Erkekler, seks sırasında kendine güvenen ve her fırsatı değerlendiren kadınlardan hoşlanır. İster ön sevişme ister giriş sırasında olsun, pozisyon değişikliklerini yönlendirmek için sözsüz iletişim tekniklerini kullanmak en etkili yöntemlerden biridir. Kadınlarda daha baskın olan Cowgirl gibi cinsel pozisyonlar, yoğun bir ihtiras ile bir itaat duygusunu birleştirerek erkeklerde cinsel uyarılma düzeyinin artmasına yardımcı olur. 

Kadının kendi vücuduna dokunması 

Bir kadının mastürbasyon yapmasını veya seks sırasında duyularını harekete geçirmesini izlemek, çoğu erkeğin karşı koyamayacağı bir manzaradır. Seks sırasında meme uçları, klitoris veya kasık bölgesi gibi erojen bölgeleri uyarmak bir erkeği heyecanlandırabilecek şeylerden biridir. Bununla birlikte, pentrasyon sırasında erkeğin kolunu sıkmak ve yastıkları ısırmak gibi yüksek cinsel performansı gösteren davranışlar da libidoyu artırabilir. 

Tahrik edici sözler 

Sevişme sırasında cinsel içerikli tahrik edici şekilde konuşmak, ten tene temastan sonra uyarılmayı tetiklemek için en iyi araçtır. Yalnızca seks sırasında kullanılan yeni bir iletişim biçimi geliştirmek, cinsel dürtüleri harekete geçirmeye yardımcı olabilir.  

Bir erkeğin kulağına alışılmamış arzuları fısıldamak ya da seksi şeyler söylemek ve yapılması gerekenleri önermek erkek üzerinde cezbedici bir etkiye sahiptir. 

Farklı Pozisyonlar 

Karşı konulmaz bir arzuyla bir erkeği yalnız bırakmanın en yaygın yollarından biri farklı pozisyonlar denemektir. Erkeği denenmemiş bir pozisyonda şaşırtmak, alışılmadık bir deneyim için harika bir başlangıçtır. Bununla birlikte, banyoda seks yapmak ve seks için yataktan kalkmak gibi alışılmamış deneyimler de erkeği çıldırtmak için oldukça işe yarar yöntemlerdir. 

Güzel koku ve seksi kıyafetler 

Parfümler ve seksi iç çamaşırları erkekleri baştan çıkarmakla ünlüdür. Ortama farklı bir hava katmak ve cinsel dürtüyü tetiklemek için erkeğinizin en sevdiği parfümü sürün veya kokulu bir mum yakın. 

Ayrıca kırmızı, bordo ve siyah gibi kışkırtıcı renklerle yatak odanızın elektriğini ve şehvetini artırabilirsiniz. 

Ateşli bir öpücük  

Cinsel ilişki sırasında erkeğin dudaklarını öpmek oldukça baştan çıkarıcıdır. Birde bunu biraz daha sert hatta zaman zaman minik ısırıklar eşliğinde yaparsanız erkeğinizi çıldırtabilirsiniz. 

Tatlı inlemeler 

Seks sırasında tatlı tatlı inlemeleriniz aldığınız zevki gösterecektir. Zevk aldığınızı gören partneriniz ise sizi daha da memnun etmek için elinden gelenin en iyisini yapacaktır. 

İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir