Akrep Burcu Özellikleri
  1. Anasayfa
  2. Burçlar

Akrep Burcu Özellikleri

Akrep burcu özellikleri arasında en öne çıkanı sahip olduğu fiziksel çekiciliktir. Karşısındaki adeta manyetik bir etki ile mıknatıs gibi çeken Akrep burcu rekabetçi ve hırslıdır. Açgözlü veya kıskanç olma eğilimleri zaman zaman çekiciliğinin önüne geçer. Akrep’in iç işleyişini öğrendikten sonra, kişiliklerini ve ilişkilerinizin kalitesini nasıl etkileyebileceğinizi kolaylıkla belirleyebilirsiniz.

Akrep Burcu Özellikleri Nelerdir?

Akrep burcu bağımsızdır. Kontrol edilmekten hoşlanmazlar ve bağımsız olmayı tercih ederler. Bağımsızlık ve özgürlük istedikleri için uzun ilişkilere uygun değildirler. Kendi özel alanlarına sahip olmalarına Akreplerle bir ilişki paylaşabilmek için gereklidir. Bu sizi Akreplerle daha uyumlu hale getirecektir.

Akrep Burcu Yoğun ve Tutkuludur

Akrep burcunun tutkulu, yoğun doğası onun en büyük varlıklarından biridir. Akrepler, karmaşık mizaçları nedeniyle çok baskın olabilirler. Aşırı derecede güçlü karakterleri vardır.

Akrepler aşk için kendilerini feda edecekleri anlamına gelse bile sadıktırlar. Çok sahiplenici olabilirler ve sık sık öfkelerini kaybederler. İnatçı doğalarına rağmen yakın çevrelerine karşı bu inat tutumlarını geride bırakabilirler. Akrepler ailelerine olan bağlılıkları ile tanınırlar.

Uzlaşmayı Sevmezler ve Taviz Vermezler

Uzlaşmayı sevmezler ve taviz verecek tipte değildirler. Onlara en çok ihtiyaç duyan insanlarla bağlantı kurabilirler. İhtiyacı olan birine büyük yardımda bulunmaları muhtemeldir. Bu insanlar sadık, şefkatli ve aynı zamanda utangaçtır.

Güneş burcunda doğan insanlar genellikle çok özel ve yoğundur. Azimlidirler, tutkuludurlar ve son derece sezgiseldirler. Başkalarının zihinlerini okuyabilir ve sağlıklı kararlar verebilirler. Sadıktırlar ve bir amaca bağlılardır.

Şüpheci ve Kibirlidir

Genel olarak Akrepler şüpheci ve kibirli yapıdadır. Özellikle Akrep kadınlarında bu duygular oldukça yoğun ve net olarak görülür. Gururlu bir yapıları vardır. Doğru bildiklerinden taviz vermezler. Cesurdur ve tuttuğunu koparır. Başarısızlık Akrep için kabul edilemez. İntikam duygusu ile hareket edebilirler ve kendilerine yapılan kötülüğü asla unutmazlar. Sahiplenme duygusu aşırı derecede gelişmiştir.

Akrep burcu erkekleri genelde karamsar bir yapıya sahiptir. Dıştan neşeli görünseler de aslında içleri karamsardır. Hayat zevklerine fazlasıyla düşkün ve tutkulu erkeklerdir. Sahiplenici olmalarına rağmen kolay partner değiştirebilirler. Cinselliğe karşı savunmasızdırlar ve bu konuda zaafları ileri düzeydedir.

 

İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir