Terazi Burcu Erkeği Özellikleri 
  1. Anasayfa
  2. Burçlar

Terazi Burcu Erkeği Özellikleri 

Terazi burcu erkeği özellikleri; 

Grup: Hava, öncü ve pozitif, erkeksi 

Yönetici Gezegeni: Venüs 

Zodyak Elementi: Hava 

Renkleri: Pastel renk tonları 

Uğurlu Taşları: Opal ve kuvartz 

Şanslı Sayısı: 6 

Şanslı Günü: Cuma 

Karşıt Burç: Koç 

Şehirler: Viyana ve Frankfurt 

Metal: Bakır 

Çiçekleri: Krizantem, beyaz gül ve sarı papatya 

Ağaçları: Asma, servi diş budak, incir, elma, kayısı, badem ve eğrelti otu 

Hayat Mottosu: Lütfen benim dengemi bozmayın 

Terazi burcu erkeği mükemmel derecede dengelenmiş bir insanın örneğidir. Ortaklığın, eşitliğin ve adaletin bir işaretidir. Her zaman objektif olmaya çalışır. Terazi erkeği zamanının çoğunu herkes için en iyisini yapmaya çalışarak geçirir. Herhangi bir durumda olası her bakış açısını inceler ve herkesi mutlu edebileceğini düşünür. 

Terazi burcu erkeği özellikleri arasında entelektüel ve fikirlerini başkaları ile tartışmayı seven yapısı yer almaktadır. Terazi erkeği, her bir argümanın güçlü ve zayıf yönlerini tartmalarını sağlayan doğal bir adalet duygusuna sahip çok iyi tartışmacılardır. Venüs tarafından yönetilen Terazi, insan aşk tanrıçasının habercisidir. Akışkan ve zariftir. Mücevher, şık arabalar ve parlak ayakkabılar gibi güzel şeyleri sever. Terazi erkeği estetik bir tiptir; insanların, nesnelerin, müziğin ve kelimelerin güzelliğine dikkatle bakar. 

Aşk, bir terazi burcu erkeğindeki duyguların nihai ifadesidir. Aşık olmayı seven uyumsuz bir romantiktir. Sevilen terazi erkeği, mükemmel uyumun sırrını bulan kişidir. Terazi erkekleri kolayca aşık olur. Büyülenme eğilimlerine rağmen, terazi burcu erkeği aşık olduklarında çok sadıktır.  

Terazi erkekleri uzun süre çatışmalardan kaçınmak ve hayatlarını sakinleştirmek için mücadele eder. Adil ve tarafsızdır ve her tartışmanın her iki tarafını da görebilir. Terazi burcu erkeği belirsiz bir yapıya sahip olmakla mücadele eder ve yanlış karar verme korkusu bazen onun kendi başına herhangi bir karar vermesini engelleyebilir. 

Mavi ve gri, belirli bir düzeyde gelişmişliği temsil eder, bu nedenle bu renkleri terazi burcu erkeğinin üzerinde bu tonları görmek nadir değildir. Moda saatleri, pırlanta ve altın kol düğmeleri gibi lüks eşyaları sever. Bütçesi her zaman buna izin vermese de bu pahalı arabaları test sürüşleri için kullanmaya bayılır. 

Sembolünün de işaret ettiği gibi, terazi burcu her zaman uyum ve denge arar. Derin bir adalet anlayışına sahiptir. Güzelliği ve yaratıcılığı sevdiği için terazi burcu erkeğini sanat galerileri, el sanatı fuarları ve müzelerde bulabilirsiniz. 

Terazi burcu erkeği aşık olduğu zaman aşık olduğu kişiyi evleneceği kişi olarak görür. Baştan çıkarmaya ve sevildiğini hissetmeye çok takıntılı olabilir ama evlilikten bahsetmeye başladığında sizi ne kadar sevdiğini anlayacaksınız. Bu, bir ilişkinin başlangıcında olabilir ve terazi erkeği, görünüşte gerçekçi olmayan beklentilerle eşini korkutmak ve küçük düşürmek için çok hızlı hareket edebilir. Bu, kişinin düşüncelerini hızlı ve bilinçli bir şekilde takip etmesini gerektiren terazi burcunun hava elementinin sonucudur. Onunla ilgili en şaşırtıcı olan şey, burcu Satürn’e yükselse bile aşkta ve evlilikte acele etme yeteneğine sahip olması ve umarız yavaşlayıp doğru anı bekler. 

İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir