İkizler Burcu Erkeği Özellikleri 
  1. Anasayfa
  2. Burçlar

İkizler Burcu Erkeği Özellikleri 

İkizler burcu erkeği özellikleri; 

Grup: Hava, erkek, pozitif ve değişken 

Yönetici Gezegen: Merkür 

Zodyak Elementi: Hava 

Enerjisi: Yang 

Renk: Sarı, gri, mavi, açık mavi ve siyah 

Uğurlu Taş: Akik 

Şanslı Sayı: 5 

Şanslı Gün: Çarşamba 

Karşıt Burç: Yay 

Şehirler: Londra, San Francisco ve Yeni Delhi 

Metal: Civa 

Çiçekler: Mimoza, çiğdem, lavanta ve açelya 

Ağaçlar: Fındık, ceviz ve mersin ağacı 

Hayat Mottosu: Her türlü ortama uyum sağlayabilirim 

İkizler erkeğini fark etmek zor değildir, genellikle uzun ve ince bir yüz yapısına sahiptir. İkizler erkeği, bir erkeği çekici kılan hemen hemen her özelliğe sahiptir; çıkık elmacık kemikleri, dolgun dudakları ve ince bir burnu vardır. Uzun boylu ve yapılı vücuduyla dikkat çeken ikizler erkeği, aktif yaşamı ve hızlı metabolizması nedeni ile adeta kilo almamaya yemin etmiş gibidir. 

İkizler burcu erkeği özellikleri arasında, tasarım ayakkabı ve saatlerin gerçek bir aşığı olması ve moda ile ilişkilendirilen zarif ve rahat kıyafetleri sevmesi yer almaktadır. Alışveriş tutkusundan dolayı ikizler erkeğinin gardırobunda sportif, klasik ve salaş giyim çeşitleri bulunur ve göze hoş gelen her parçayı alıp giymeye meyillidir. 

İkizler, iletişim gezegeni Merkür tarafından yönetilen bir hava burcudur. Yengeç burcu erkeği çok dışa dönüktür, yeni ve heyecan verici şeyler denemeye heveslidir. İkizler erkeği, her zaman bir şeyler ile uğraşmak ister, aynı anda birden fazla işle uğraşabilir. Merkür tarafından yönetilen ikizler burcu erkeği, insanlar ile sohbet etmede ve iletişim kurmada oldukça iyidir. Bununla birlikte, ikizler erkeği iletişim becerilerini her zaman iyi bir şekilde kullanmayabilir. İletişim becerisini kimi zaman karşısındaki insanı ikna etmek ve yalan söylemek için kullanabilen İkizler erkekleri duygularını ifade etmekte pek başarılı değillerdir. 

İkizler erkeği ile beraberseniz tek bedende iki kişi ile yaşamaya alışmalısınız. Yani İkizler erkeğinin bir yönü çok neşeli, eğlenceli, heyecanlı ve enerjiktir. Hayatına enerji katar ve “İşte bu adamı çok iyi tanıyorum ve onu çok seviyorum” diyebilirsiniz. Yengeç burcu erkeği, çok aktif, mutlu, meraklı ve yeni maceralara açık bir insandır. Aklına gelen her şeyi inceler, bilgi edinir, saatlerce kitap okur. Bu durumda, bildiğini veya ilgilenmediğini düşündüğünüz konularda bile sizi şaşırtacak ve mantıklı bir şekilde akıl yürütecek kadar bilgiye sahiptir. Bu nedenle İkizler erkeğinin kültürel birikimini ve bilgi birikimini küçümsemeyin ve onunla birlikte olduğunuzda şaşırmaya ve hayran kalmaya hazırlanın. Çünkü kelimelerle ikna edemeyeceği, etkileyemeyeceği kimse yoktur. İnandığı her şeyi savunan ve sizi büyük bir hırs ve ateş gücüyle ikna eden İkizler erkeği için bu sadece o an, o dönem için geçerlidir. Çünkü belki yarın tamamen farklı bir zihniyette olabilir. 

İkizler burcu erkeği iki, belki de daha fazla kişilik ve duygusal durumu içinde barındırır. Bu çerçevede, dün ortalıkta gezinen, maceracı ve eğlenceli olan dışa dönük bir kişi, bugün yumuşak ya da sinirli bir insan olabilir. İkizler erkeğini çok iyi tanıdığınızı düşünüyorsanız yarın bu düşünceniz değişebilir. Çünkü tanıdığınız birinin aksine, içine kapanık, gizemli ve muhtemelen söylediğiniz her şeyden uzaklaşıp kendini savunmaya hazır biriyle tanışabilirsiniz. 

İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir