Şıklığınızı Bozan 5 Büyük Hata
  1. Anasayfa
  2. Moda

Şıklığınızı Bozan 5 Büyük Hata

Şıklığınızı bozan 5 büyük hata var ve bu hatalardan uzak durmanız gerekir. Bir kadın büyük moda evlerinden ya da uluslararası markalardan kıyafet almaya hevesli olabilir ama bunları birbiriyle kombinlerken yapılan hatalar görünüşü etkiler. Bu yüzden ileride yapmamanız gereken şıklığınızı bozabilecek bazı hataları sizler için derledik. İşte şıklığınızı bozan hatalar…

Kötü Görünüme Sebep Olan ve Şıklığınızı Bozan 5 Büyük Hata 

1.Pantolon ve geniş bir bluzu birlikte giymek

Onları giymek tabi ki suç değil, ama kusur onları birlikte giymektedir. Çünkü görünüşünüzü bozuyor. Örneğin dar bir bluzu geniş pantolonlarla koordine edebilir veya tam tersini yapabilirsiniz.

2.Doğru kot pantolonu seçememek

Bedeninize ne yakıştığına dikkat etmeden modanın peşinden koşmayın. Geniş kot pantolon giymek moda olabilir ama örneğin skinny pantolon giymek vücudunuza daha çok yakışıyor olabilir. Bu yüzden şıklığınızı artıran şeylere dikkat edin.

3.Abartılı aksesuarlar takmak

Her giysinin belirli aksesuarları ve takıları vardır ve bu nedenle aşırı takı takmamak gerekir. Küçük bir parça gerekli olanı karşılayabilir ve çekiciliğinizi artırabilir. Örneğin büyük küpeler takmak gibi ve bu durumda takmamak tercih edilir. Boynunuzda zincir veya elinizde zincir, ne kadar sadeyseniz, güzelliğinizi ve şıklığınızı o kadar artırırsınız.

4.Birleştirici giysiler kullanmamak

Renk olarak bütün görünümünüzü tek tip yapmayın. Örneğin pantolon, bluz, ayakkabı ve çantanın kırmızı olması mantıksız ama parlak renkli giysiler giymeye karar verdiğinizde bu kuralı uygulayabilirsiniz. Ayakkabınızın ve çantanızın rengini birbiriyle bütünleştirin.

5.Yanlış iç çamaşırı giymek

Tercihen daha geniş veya daha dar olmayan uygun bir sutyen ve pantolon seçin ve bunları yanlış ve kıyafetlerinizle uyumsuz giymenin görünüşünüzü bozduğunu çok iyi bilin. Bu sebeple kıyafetleriniz ile doğru iç giyim ürünlerini tercih etmeniz gerekir.

 

İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir