Çift Başlıklı Roller Ne İşe Yarar?  
  1. Anasayfa
  2. Güzellik

Çift Başlıklı Roller Ne İşe Yarar?  

Geçmişten günümüze cilt bakım ürünlerinin yanı sıra cilt problemlerimiz için birçok yöntem ve uygulama geliştirilmiş ve bu yöntemler için kullanılan ürünler trendi belirlemiştir. Bu günlerin en popüleri şüphesiz ki rollerlardır. Değerli taşlardan yapılan bu rollerların farklı şekilleri ve bir sürü çeşidi vardır. Cilt üzerinde daha etkili sonuç almamızı sağlayan çift başlıklı roller ne işe yarar? 

Çift Balıklı Rollerın Cilt Üzerindeki Etkisi 

Çift Başlıklı Roller Ne İşe Yarar?  
Çift Başlıklı Roller Ne İşe Yarar?

Bu tür bakım rollerlarını kullanırken dikkat edilmesi gereken en önemli şey, bunları uygulamak için doğru tekniği kullanmak ve fayda sağlamaya çalışırken cilde zarar vermemektir. Burada tabi ki daha hassas ve daha ince bir cilde sahip olan göz bölgemizden bahsetmeliyiz. Yani cilt bakımında olduğu gibi yüzümüze sürdüğümüz her şeyi göz çevremize uygulayamıyoruz. Göz çevresindeki cilt her zaman daha dikkatli bakıma ihtiyaç duyar. Bundan dolayı tercih ettiğiniz markanın cihazın kullanımına ilişkin talimatlarını birebir takip etmeli ve bu şekilde uygulama gerçekleştirmelisiniz. 

Çift başlıklı rollerların büyük başlığı, daha sağlıklı görünen bir cilt için yüz, boyun ve dekolte bölgesinde kan dolaşımını hızlandırarak ince çizgilerin ve kırışıklıkların görünümünü azaltıp, cildi sıkılaştırıp gençleştirerek ciltteki kolajen üretimini artırmaya yardımcı olur. Küçük başlık ise göz çevresi içindir ve koyu halkaların ve ince çizgilerin görünümünün azalmasına yardımcı olur. Aynı zamanda göz çevresinde canlı, parlak ve sağlıklı bir görünüm sağlar. Daha genç bir görünüme erişmek için günlük olarak roller aksatılmadan kullanılmadır. 

Günde sadece 2-3 dakika bu çift başlıklı bakım rollerları ile cilde ve göz çevresine masaj yapmak, kullandığınız cilt bakım ürünlerinin etkinliğini artıracak böylece kullandığınız cilt bakım  ürünlerinden beklediğiniz faydaları almanız mümkün hale gelecektir.  

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir