Kadınlar için 5 Burca Göre 5 Saç Stili
  1. Anasayfa
  2. Güzellik

Kadınlar için 5 Burca Göre 5 Saç Stili

Kendi kendinizin kuaförü olmayı ve sadece eğlence amaçlı olsa da saçlarınıza farklı modelleri uygulamayı seviyor musunuz? Peki, burcunuza göre farklı saç stillerinin size daha fazla yakışacağını biliyor musunuz? Sorumuz merakınızı uyandırdı ise kadınlar için 5 burca göre 5 saç stili yazımızı okumanızı kesinlikle tavsiye ediyoruz.

Kadınlar için 5 burca göre 5 saç stili ile farklı saç modelleri oluşturabilirsiniz

Kadınlar için 5 Burca Göre 5 Saç Stili
Kadınlar için 5 Burca Göre 5 Saç Stili
  • Koç Saç Stili

-Koç’un kendine özgü tarzı ile sıcak ve maceracı bir enerjisi vardır, bu yüzden Koç iseniz, cesur saç değişimlerinden geçtiniz ve nasıl risk alacağınızı biliyorsunuz çünkü saçınızla ilgili sonuç her zaman muhteşemdir, o yüzden gidin ve saçınızla eğlenin. Gün için dağınık bir topuzla eğlenceli bukleler yapın ve topuzun etrafına grafik bir bandana bağlayarak stil verin.

  • Boğa Saç Stili

-Boğa, abartılı stili ile dürtüsel ama rahatlatıcı bir enerjiye sahiptir, bu yüzden Boğa iseniz, dürtüsel saç kararları vermişsinizdir, ancak her zaman istediğiniz gibi sonuçlanmamıştır, bu yüzden kendinizi hızlandırın ve saçınızın nefes almasına izin verin. Süslü kıyafetinizi, saçınızın ince ama gösterişli bir stiliyle eşleştirin. Saçınızı, önde birkaç tutam gevşek olacak şekilde yarı bağlı bir midilli kuyruğu şeklinde yapın ve üstüne sim serperek süsleyin.

  • Yengeç Saç Stili

-Yengeç, muhafazakar ama gizli, boğucu bir enerjiye ve lüks bir tarza sahiptir, bu yüzden eğer bir Yengeç iseniz, çeşitli saç renklerinizi ve stillerinizi denemişsinizdir, ancak onu diğer tüm trendlere nasıl sığdıracağınızı ve oturtacağınızı da biliyorsunuzdur. İnce ama dramatik tekniklerinizle bu stili trend haline getiriyorsunuz. Bugün sadece gizli duyusal yönünüzü gösterin ve alnınızda dalgalar halinde şekillendirilmiş kâküllerinizle saçınızı yüksek bir atkuyruğu şeklinde toplayın.

  • Aslan Saç Stili

-Aslan, gösterişli ve cesur stilleriyle şiddetli ve büyüleyici bir enerjiye sahiptir, bu nedenle bir Aslansanız, her durum için doğru saç stilini önceden bilirsiniz. Etkilemek için giyiniyorsunuz ve saçınızın şık ve düzenli olmasını istiyorsunuz. Bir çeşit mükemmeliyetçisin. Sadece bırak, bu sefer saçını dağınık yap ve risk al. Dağınık bir topuz yapın, ancak diğer parçanızı şık ve pürüzsüz hale getirin ve bugün fazladan kurnaz hissediyorsanız ona parıltılı bir sprey verin.

  • Yay Saç Stili

-Yay, eklektik tarzı ile asi ve esprili bir enerjiye sahiptir, bu yüzden Yay burcuysanız, sayısız öngörülemeyen saç stilinden geçtiniz, bazılarının sevgisi var ama bazılarının da nefreti var ama kimsenin onayını umursamıyorsunuz ve yaptığınız şeyi yapıyorsunuz. Mutlu hissediyorsun. Bugün sadece saçınızı biraz serbest bırakın ve çingene örgüleri yapın ve onları bazı asılı halka saç aksesuarlarıyla süsleyin.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir