Bir Erkek Bir Kadına Ne Zaman Bağlanır?
  1. Anasayfa
  2. Aşk & Cinsellik

Bir Erkek Bir Kadına Ne Zaman Bağlanır?

Bir ilişki içindeyken, özellikle ilişkinin başlarında karşı tarafın fikirlerini çok merak ederiz. “Acaba benden hoşlandı mı?” “Beni tekrar görmek isteyecek mi?” ya da “Acaba söylememem gereken bir şey söyledim mi?” gibi düşünceler ile kendi kendimizi adeta kemiririz. Çekinmeden bu tarz soruları çevrenize sorsanız bile doğru cevabı alacağınızın bir garantisi yoktur. Özellikle aklımızdaki soru “Erkek arkadaşım bana bağlanmaya başladı mı?” gibi bir soruysa kendinize çok acı çektirebilirsiniz. Bu yazımızda sizi bir nebzede olsun rahatlatabilmek adına bir erkek bir kadına ne zaman bağlanır? sorusuna cevap vereceğiz.

Bir Erkek Ne Zaman Bağlanır?

Bir erkek bir kadına ne zaman bağlanır sorusunun cevabına şöyle başlamak iyi olacaktır. Her erkek bir parçada olsa annesini gördüğü kadını sever. Bu ifade, insanlığın ilk günlerinden bu döneme kadar geçerli olan bir argümandır. Kısa bir örnek vermek gerekirse; bir erkeğin ev işleri, bulaşıkları ve diğer birçok ihtiyacı annesi tarafından karşılanıyorsa, ev işlerinde çok başarılı olduğunuzu gördüğünde büyük olasılıkla sizden etkilenecektir.

Ayrıca sizinle sohbet etmeyi, sürekli konuları konuşmayı, aynı müzik ve filmleri izlemeyi seven bir erkek sizinle güçlü bir bağ kuracaktır. Bir insan ne kadar güzel veya yakışıklı olursa olsun, birlikte iyi vakit geçirmedikleri sürece güzelliğin hiçbir önemi kalmaz. Ancak dış güzelliği tamamen göz ardı etmiyoruz. Özellikle erkekler, hormonal tetikleyiciler nedeniyle kadınların yüz güzelliği ve fiziği gibi faktörlerden etkilenir. Dış güzelliği olan ve iyi anlaştığı bir kadını bulduğunu düşünen erkek, sizinle zahmetsizce bir bağ kurmuştur. Bunun yanı sıra sizin ilgi gösterdiğinizi anlayan erkek çoğu zaman bu ilgiye karşılık verir.

Erkeğin Bir Kadına Bağlandığı Nasıl Anlaşılır?

  • Bir erkeğin size karşı hisleri olup olmadığını anlamak için, iyi günde kötü günde yanınızda olup olmadığına dikkat etmelisiniz. Size karşı hisleri olmayan bir adam, işler zorlaştığında sizi terk etme eğilimindedir; ama sizi gerçekten önemseyen biri, iyi ya da kötü her zaman yanınızda olacaktır.
  • Bir erkek size karşı hisler besliyorsa, hislerini ifade etmek için her şeyi yapar. Her fırsatta sizi görmek isteyecek ve sizi memnun etmeye çalışmaktan asla yorulmayacaktır.
  • Herhangi bir konuda size danışıyor ve fikrinizi soruyorsa sizi hayatına dahil ediyor ve size bağlanıyor demektir.
  • Arkadaşları ve ailesiyle tanışmanızı istiyorsa, bu da bir bağlılık işaretidir. Bu durum sizi hayat arkadaşı olarak gördüğünün iyi bir işaretidir.
  • Erkekler genellikle bir şeyleri hatırlamakta zorlanırlar. Araştırmalar, 10 erkekten 9’unun isimleri ve tarihleri unuttuğunu göstermiştir. Ama size karşı hisleri varsa, ona anlattığınız bütün önemli detayları kesinlikle hatırlamaya çalışacaktır.
İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir